AHŞAP HEYKEL SEMPOZYUMU’NDA SONA DOĞRU

Gölcük Belediyesi, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Üniversitesi’nin birlikte yürüttüğü “Gölcük Vizyon 2023” projesi kapsamında 23.Uluslararası Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu’nda sergilenecek eserler ortaya çıkmaya başladı.

 

 

'23.Uluslararası Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu tüm hızı ile devam ediyor. Başarı ile devam eden Ahşap Heykel Sempozyumu bu yıl da aynı başarı ve tempoda devam ediyor. Gölcük Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi işletimi ile yine uluslararası bir etkinliğe imza atmış, üç yerli, üç yabancı sanatçı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Sanatçıların ödülleri finalde takdim edilerek, ortaya çıkan eserlerin sergisi yapılacaktır. Bu çalışmalarda proje ortakları ve yerli ve yabancı sanatçılar büyük emek harcıyorlar.

 

Devam eden Ahşap Heykel Sempozyumu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ‘23.Uluslar arası Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu’nun tüm hızı ile devam ettiği bilgisini verdi. Ahşap Heykel Sempozyumu’nun yıllardır başarı ile devam eden bir proje olduğunu ve bu yıl da aynı başarının devam ettiğini belirten Ellibeş,”Gölcük Belediyemiz, Kocaeli Üniversitemiz ve Gölcük Kent Konseyimiz işletimi ile yine uluslararası bir etkinliğe imza atmış olacağız” dedi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, üç yerli üç yabancı sanatçımız çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmekteler. Sanatçılarımıza ödüllerini finalde, 29 Temmuz Cuma günü yapılacak olan Ödül Töreni ile takdim edeceğiz ve eserlerinin sergilenmesini yapacağız. Bu sebeple proje ortaklarıma ve sanatçı dostlarımıza teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

 

Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu 29 Temmuz Cuma günü yapılacak olan Ödül Töreni ile son bulacaktır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99