OĞUZ ÇETİN'İN BABASI KONAK HASTANESİ'NDE ANJİO OLDU

Fenerbahçeli eski futbolcu ve teknik adam Oğuz Çetin’in babasına Konak Hastanesi İzmit’te başarılı girişim

 

 

 

Fenerbahçeli eski futbolcu ve teknik adam Oğuz Çetin’in  ve THE NESS Otel Genel Müdürü Cengiz Çetin‘ in babası, 78 yaşındaki Nihat Çetin’e Konak Hastanesi İzmit’te başarılı bir anjiyo işlemi yapıldı.

 

 

Konak Hastaneleri İzmit’ten başarılı bir kalp anjiyo işlemi daha geldi. Önceki gün Fenerbahçeli eski futbolcu ve teknik adam Oğuz Çetin’in  ve THE NESS Otel Genel Müdürü Cengiz Çetin‘in babası,  78 yaşındaki Nihat Çetin, göğüs ağrısı şikayeti ile Konak Hastanesi İzmit’e başvurdu.  Konak Hastanesi KVC Doktoru Op. Dr. Cüneyd Öztürk ile  Kardiyoloji Doktoru Uzm. Dr. SELÇUK BAŞÇIL ve anjiyo ekibi tarafından acil olarak anjiyoya alındı.

 

Yapılan anjiyoda  Nihat Çetin ‘in kalp krizi geçirdiği ve bir damarının % 99 tıkalı olduğu tespit edildi. Derhal tıkalı damara stent işlemi uygulanarak başarılı bir şekilde damar açıldı. Hızla düzelen hastanın tedavisine Konak Hastanesi İzmit’te devam ediliyor. 

 

“Konak Hastaneleri Tıbbi Çalışma Etiğinden Ödün Vermiyor”

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Konak Hastaneleri İzmit Tıbbi Direktörü Özlem Bilgin şunları ifade etti:

 

“Konak Hastaneleri olarak dün olduğu gibi bugünde tıbbi çalışma etiğinden hiçbir koşulda vazgeçmeden var gücümüzle çalışıyoruz. Bölgemizin en deneyimli ve akademik kadrosu ile hastalarımızın birinci tercihi konumundayız.

Hasta ve tedavi odaklı yaklaşımımız, hayati tehlike içeren vakalardaki tıbbi duruşumuz ve hastalarımızın sağlıklarına kavuşma süreci bizim için önem arz ediyor.

 

“Konak şehrin hastanesidir.”

 

Sayın Çetin’in operasyonu gibi vakalara uzman hekimlerimiz ve anjiyo ekibimiz 7 gün 24 saat boyunca hızlı bir şekilde müdahale edebiliyor ve kalp krizi gibi vakalarda önemli işlemleri başarı ile sonuçlandırabiliyor.

Konak bu şehrin yetiştirdiği hekimlerin çalıştığı, şehrin hastanesi olarak hemşerilerimize şifa dağıtmaya devam edecektir.”

 

 

 

 

 

 

 

Özel Konak Hastaneleri Hakkında

 

1995 yılında İzmit'te kurulan Konak Sağlık Grubu, sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. Yatırımlarını günden güne genişleten Konak Sağlık Grubu 2013 yılında bünyesine kattığı Gebze Tıp Merkezi'ni 2015 yılında A Sınıf hastane Özel Gebze Konak Hastanesi olarak hizmete aldı. 2014 yılında hizmete giren Gölcük Aile Konak Hastanesi ile yapmış olduğu aynı yıl Sakarya’ da bünyesine kattığı Konak Tıp Merkezi ile 2016 yılında 4. büyük hastanesi olan Özel Sakarya Konak Hastanesi’nin açılışı için hazırlanmaktadır.

Bina yatırımlarının yanı sıra hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile yenilikler getiren Konak Sağlık Gurubu 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo ve Kolon Hidroterapi, Uyku Laboratuvarı, Kardiyak Rehabilitasyon, Çocuk Cerrahisi, Trans Manyetik Stimulasyon (TMS), Alerji Uzmanı ile Alerji Hastalıkları Tedavisi gibi hizmetleri de verebilmektedir. 15000 m2 kapalı alana sahip Konak Hastanesi, 2015 Mart ayında hizmete giren Kocaeli'nin ilk özel Tüp Bebek Ünitesi ile sağlığın daima yanında olmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99