YILMAZ'DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz pazar günü görevinin başında bulunan kamu kuruluşlarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

 
15 Temmuz Cuma günü yaşanan hain darbe girişimi, meydanlara inen milyonların kahramanca gösterdiği tepki sonrası püskürtülmüştü. Kamu kuruluşları Kocaeli Valiliğinin emriyle haftasonu OLMASINA rağmen İl ve İlçe müdürlükleri ve memurlar görevinin başında idi. Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'da Derince'de katıldığı şehit cenazesinin ardından bugün görevinin başında olan İşkur İl Müdürlüğü personeline destek ve teşekkür için ziyarette bulundu.
 
DEVLET VE MİLLET ELELE!
BÜTÜN RESMİ KURUMLARIMIZ MİLLİ İRADE NÖBETİNDE !
 
İşkur İl Müdürlüğü ziyaretinde İl Müdürü Ulvi Yılmaz tarafından karşılanan Mehmet Akif Yılmaz tüm müdürlük personelini ziyaret ederek, hassasiyetle görev başında oldukları için teşekkür etti. Ayrıca personel ile gündemi de değerlendiren Yılmaz; "Günlerden Pazar. Valimizin talimatıyla tüm resmi kurumlarımız açık ve nöbette. Valimize, Il ve ilçe Müdürlerimize, İdareci ve Memurlarımıza hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz. İşkur çalışanlarına tüm memurlarımız adına teşekkür ziyareti yaptık." Dedi. Yılmaz, daha sonra Darbe girişiminde şehit olan polis memuru Edip Zengin'in cenaze namazına katılmak üzere Darıca'ya gitmek üzere buradan ayrıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99