"BİZ TÜRKİYE SEVDALISIYIZ"

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak makamında Makedonya Başbakan Danışmanı Hadi Nezir ‘i ağırladı.

 

 

Makedonya’da Başbakan Danışmanlığı görevini yürüten Hadi Nezir,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Nezir, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak tarafından misafir edildi. Ziyarette karşılıklı memnuniyet mesajları verilirken konuk başkan danışmanı “Biz bir Türkiye sevdalısıyız “ ifadelerini kullandı.

 

“TÜRKİYE KARDEŞ ÜLKEMİZ”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak’a ziyarette bulunan Hadi Nezir Kocaeli’de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Nezir ’’Biz bir Türkiye sevdalısıyız. Makedonya’da Türkler en sadık vatandaşlardır. Makedonya Türkiye’nin kardeş devletidir. Biz Türkiye’yi anavatan olarak görüyoruz. Siz bizlerin en sıkıntılı dönemlerimizde de yanımızdaydınız. Bu nazik davranışınız ve bizleri burada ağırladığınız için teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

 

GÖREVİNİZ BİZİ GURURLANDIRIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak makamında ağırladığı Makedonya Başbakan Danışmanı Hadi Nezir’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken ‘’ Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz. Makedonya’da bir Türk olarak Başbakan Danışmanlığı görevini yürütmeniz bizleri ayrıca onurlandırdı. Her iki ülkenin tarihten gelen gönül bağları var. Ziyaretinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. ‘’ diye konuştu. Karşılıklı memnuniyet mesajlarının verildiği ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99