“Bu özel günler en iyi şekilde değerlendirilmeli”

Ünal Köken’den “Ramazan Bayramı” Mesajı; “Bu özel günler en iyi şekilde değerlendirilmeli”

Ünal Köken’den “Ramazan Bayramı” Mesajı;

“Bu özel günler en iyi şekilde değerlendirilmeli”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir Ramazan Bayramı´nı daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Kandıra’da birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Başkan Köken, tüm hemşerilerinin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutladı. Köken: “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır” ifadelerini kullandı.

BU HUZUR TÜM YAŞANTIMIZA YANSISIN

Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerinin iyi bilinmesi gerektiğini vurgulayan Köken, “Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız” dedi. Köken, “Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu manevi zaman diliminin tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Özellikle İslam Coğrafyasında büyük acıların yaşandığını görmekteyiz. Mübarek Ramazan Bayramı’nın İslam Alemi için sevgi, barış, kardeşlik ve huzurun tüm yaşantımıza yayıldığı bir dünya özlemiyle, siz değerli hemşerilerime en içten sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99