AİLE KONAK’tan COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Gölcük’te faaliyet gösteren Aile Konak Hastanesi, düzenlediği etkinlik ve organizasyonlarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor

 

Gölcük Ford Otosan Sapağı karşısında hizmet veren Aile Konak Hastanesi, konusunda deneyimli hekimleri, kaliteli sağlık hizmeti sunmanın yanında düzenlediği etkinlik ve organizasyonlarla da adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Ramazan Ayı boyunca Başiskele, Değirmendere ve Karamürsel’de stand kurarak,  ziyaretçilere online randevu hizmeti sunan  Aile Konak, bayramlaşma geleneğini devam ettirerek tüm yönetim ve personelleriyle biraraya geldi.

 

AİLE GİBİYİZ

Aile Konak Hastanesi’nin geleneksel hale getirdiği bayramlaşma programına İdari Direktör Dr. Şahin TALUS, Tıbbi Direktör (başhekim) Op. Dr. M. Veysel BESNİLİ, Yönetim Kurulu üyesi Op. Dr. Numan ULAY, tüm hekimler ve hastane çalışanları katıldı. Bayramlaşma da konuşma yapan İdari Direktör Dr. Şahin TALUS, son dönemde ülkemizde yaşanan terör olaylarının ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozamayacağını,  bayramların da biraraya gelme ve bir olmak için önemli zamanlar olduğunun, bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarının ve tüm halkımızın bayramını kutladığını ifade etti. Aile Konak Hastanesi’nin adından da anlaşılacağı üzere Aile sıcaklığında hizmet verdiğini sözlerine ekleyen TALUS, çalışanlarımızla birlikte her yıl biraraya gelerek bayramlaşma geleneği sürdürmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

 

BAYRAM ERTESİ HİZMETE DEVAM

Aile Konak Hastanesi’nin geleneksel olarak her bayram çalışanlarıyla bir araya gelerek kutladığı bayramlaşma programında söz alan Tıbbi Direktör Op. Dr. Veysel BESNİLİ, hastane olarak bayram coşkusunu bir Aile ortamında, tüm çalışanlarla birarada kutlamanın mutluluk verici olduğunu, bu vesileyle de tüm çalışanların, hastalarımızın ve tüm ulusun bayramını kutladıklarını söyledi. Bayram arifesi olan 4 Temmuz ve bayram ertesi 8-9 Temmuz tarihlerinde hizmete devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Besnili, sağlık hizmetinin aksamaması ve hastalarımızı madur etmemek amacıyla böyle bir karar aldıklarını ve Aile Konak Hastanesi’nin nitelikli sağlık hizmeti sunmak adına önemli adımlar atmaya devam edeceğini ifade etti.  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99