Herkes Başiskele’nin iftarında buluşuyor

Başiskele Belediyesi’nin bu yıl 7. Kez düzenlediği Ramazan Etkinlikleri kapsamında ilçe dışından da binlerce kişi orucunu Başiskele sahilinde açmayı seçiyor

 

Toplu iftar yapmanın farklı bir duygu olduğunu dile getiren vatandaşlar Başiskele ’de bu geleneği yaşatan Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a teşekkür ediyor.

 Başiskele ‘de sevginin, kardeşliğin ve paylaşmanın artmasına vesile olan İftar programı vatandaşların yoğun ilgisi ile devam ediyor. Ramazan ayının 10. Gününde Kavanlar Ltd.Şti. Katkıları ile verilen iftar yemeği yine yoğun bir katılımla gerçekleşti. Komşuluk ilişkilerini güçlendiren iftar sofralarında olmaktan memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri ve komşu ilçelerden hatta diğer illerden gelen misafirler 7 senedir devam eden bu geleneğin devam etmesi dileğinde bulunuyor. Başiskele halkının yanı sıra yaptığı çalışmalardan dolayı komşu ilçelerden gelen misafirlerinde takdir ettiği Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise halkıyla birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

İftar sonrasında sahne alan Tasavvuf Müziği Sanatçısı Abdullah Beyhan misafirlere manevi bir gece yaşatarak en güzel eserleri seslendirdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99