Ellibeş engellilerle iftarda buluştu

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, bu yılda seri iftar programları tertip etmeye devam ediyor. Her yıl Ramazan ayı içerisinde bir dizi iftar programları tertip eden Başkan Ellibeş bu yılda İlçedeki Engelliler Derneği ve İşitme Engelliler Derneği ve diğer engelli derneklerinin üyelerine, Yazlık Ilıca Restoranda bir iftar verdi.

 

BAŞKAN ELLİBEŞ ENGELLİLER İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

 

Yazlık Ilıca Restorurantta gerçekleştirilen iftar yemeğine, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve eşi Muteber Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve eşi Feriha Ellibeş, Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve yönetim kurulu üyeleri ile Dernek üyeleri, ilçede faaliyet gösteren diğer Engelli kuruluşların üyeleri, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Belediye Birim Müdürleri hazır bulundular.

‘SİZİN GİBİ ÖZEL İNSANLARLA BİRLİKTE OLMAKTAN MUTLUYUZ’

Yemek sonrasında bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum, ayrıca mutluluğum davete icabet ettiğinizden dolayı daha da arttı bu nedenle herkese teşekkür ediyorum. Böylesi birliktelikleri çok anlamlı buluyor, bu güzel organizasyonu katılımlarınızla onurlandırdığınız için bir kez daha sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber birliktelik içerisinde bayrama yetişir, coşkuyla kutlarız” dedi.

Akabinde Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı bir konuşma yaparak “Ramazan ayında, bu kutsal ayda böylesinde önemli bir sofrada sizlerle birlikte olmaktan, bu özel anı sizlerle birlikte paylaşmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Sizin gibi özel insanlarla bir arada olmak çok anlamlı. Bu güzel organizasyonu yıllardır gerçekleştirerek Geleneksel hale dönüştüren Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i kutluyor, sizlerle bizi buluşturduğu, içinde ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

‘BİZE HER KONUDA YARDIMCI OLAN BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR’

Son konuşmayı Engelliler Dernek Başkanı Hasan Bat yaptı, Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş'e bizlere her noktada yardımcı olduğu ve destek verdiği için teşekkür ediyoruz. Bu gün burada bizleri bir araya getiren İftar programı tertip etmiş olmasından dolayı da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyorum dedi.

İftar sonunda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Engelliler Dernek Başkanı Hasan Bat ile birlikte Engelli vatandaşlarla sohbet ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99