‘İletişim Festivali’ yarın başladı

Kocaeli Üniversitesi(KOÜ) İletişim Fakültesi 2014 yılında yaptığı 1. Uluslararası İletişim Bilimi ve Medya Araştırmaları Kongresi, 2015 yılında 1. Kocaeli Yerel Medya Çalıştayı, şimdi Kocaeli Üniversitesi İletişim Festivali’ni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kongre Merkezinde düzenliyor. İletişim Festivali’nin açılışı Mahşer-i Cümbüş ekibinin gösterisi ile başladı.

Festivalin açılış programına KOÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Füsun Alver, KOÜ İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cem Pekman, iletişim fakültesi akademisyenleri ve öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını yapan Füsun Alver, Fikri reklamcılık öğrencilerinden çıkan İletişim festivalinin düzenlenmesi için yoğun çaba sarf eden Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cem Pekman ve öğrencilerine teşekkür etti.

EN ÇOK ŞENER ŞENE GÜLÜYORLAR
Mahşer-i Cümbüş KOÜ’lü öğrencilere yaptığı doğaçlama şovda öğrencileri güldürü. Ayrıca mahşeri cümbüş ekibi sahneye çıktıklarında, sahneleyecekleri konuları gelen seyircilere bedirlettiklerini dile getirdi. Ekip programda KOÜ’lülerin sorularını yanıtladı, deneyimlerini paylaştı. Mahşer-i Cümbüş’ün en çok güldüren öğrencilerden gelen, “Sizler bizleri çok eğlendiriyorsunuz peki ya sizi kim daha çok güldürüyor?” sorusu dikkat çekti. Mahşeri Cümbüş ekibi kendilerini en çok güldürenlerden birinin Şener Şen olduğunu, bir diğerinin ise Akdemir Akbaş olduğunu dile getirdi.

FESTİVALE GELECEK İSİMLER
Gerçekleştirilecek iletişim festivaline Serkan Keskin, Kaan Kural, Serdar Gökalp, Banu Yelkovan gibi alanında ün yapmış birçok ismin katılacağı etkinliğe, Volkan Öğe, Şulecan Dalbudak, Necla Zarakol, Hatice Kumalar, Sarp Aydınoğlu, Nihal Yalçın, Murat Düzgünoğlu, Kemal Batur, Cemal Erdoğan, Sema Kahrıman, Uğur Vardan, Açıkhava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) ve Scorp uygulamasının da katılacağı festivalde ayrıca Mahşer-i Cümbüş ekibi bir gösteri sundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99