‘’Kentimizi tüm ilçelerimizle birlikte yönetiyoruz’’

Başkan Karaosmanoğlu, Körfez ilçesinde STK’ları ziyaret etti ve teknik inceleme gezisi yaptı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da eşlik etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ziyaret ederken vatandaşlarla da bir araya geldi. Güne Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Öztürk’ü ziyaret ederek başlayan Başkan Karaosmanoğlu, Körfez İSU Şubesi’ni de denetledikten sonra taksici esnafıyla da bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri arasında hizmet anlamında eş güdüm olduğunu ziyaretlerde ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Siyasi anlayışımızın ve hizmetimizin temeli uyumlu bir şekilde hareket etmektir. Vatandaşımızın da takdir ettiği bir durumdur. Bakın 12 yılı geçkin zamandır kentimizi tüm ilçelerimizle birlikte yönetiyor ve hizmet ediyoruz” dedi.

VATANDAŞIMIZDAN ASLA KOPMADIK
Her daim vatandaşla birlikte hareket ettiklerini belirten Başkan Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ile birlikte caddelerde ve sokaklarda incelemeler de gerçekleştirdiler. ‘’Milletimizin bize olan inancına zarar getirecek hiçbir durumun içinde asla olmayız’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Körfez Belediyemizin gerçekleştirdiği atılımlar ve geleceğe dönük projeler halkımızın yaşam kalitesini yükseltecektir. Teşkilatlarımız, mahalle başkanlarımız ve kadrolarımız nakış işler gibi gördüğü tüm eksikliği gidermek için çalışmaktadırlar. Körfez ilçesinde de bu aynı şekildedir. Biz bir ekibiz ve Allah rızası için halkımıza hizmet ediyoruz. Bu yolda gidenlerle bugün olduğu gibi nasıl yan yanaysak yarın da hizmet kervanında beraber hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HALKIMIZIN HER ANINDA YANINDA OLMAYA GAYRET EDİYORUZ
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’la birlikte Yavuz Sultan Selim Camii’nde cenaze namazına katılan ve yakınlarına sabırlar dileyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Muhakkak ki hizmetler bir taraftan yürürken halkımızın her anında olmakta çok ama çok önemlidir. Bizler bunun içinde gayret ediyoruz. Halkımızdan kopmadan, yaşamın içinde beraber olmak bizlerin diğer bir sorumluluğudur. Bunu mümkün olduğu kadar başarmaya çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Başkan Karaosmanoğlu buradaki temaslarını tamamladıktan sonra KOMEK Körfez açılışına geçti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99