Hayır Kermesi Mimarsinan Mahallesinde Açıldı

Yarımca Talebe Yurdunun düzenlediği hayır kermesi Körfez Belediye Başkan Vekili Faruk Denli’nin katılımlarıyla açıldı.

Protokol Üyeleri Büyük İlgi Gösterdi
Yemek çeşitlerinden, el işi örme, çeyiz eşyaları ve giyim stantlarının bulunduğu Yarımca Talebe Yurdu Kermesi açılış programına, Körfez Belediyesi Başkan Vekili Faruk Denli, Başkan Yardımcıları, Körfez Müftüsü Hasan Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri, Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban, Siyasi Parti Temsilcileri, Mimarsinan Mahalle Muhtarı Aynur Şöhretli ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bu Kermeslerin Sonucu; Başarıdır
Mimarsinan Mahallesinde gerçekleştirilen program Abdulkadir Yaşar hocanın okuduğu kuranı kerim tilavetiyle başladı. Açılış öncesi söz alarak birer konuşma yapan Körfez Belediyesi Başkan Vekili Faruk Denli; eğitimlerine katkı amaçlı öğrenciler için düzenlenen kermesin hayırlı olmasını dileyerek, bu kermes sayesinde öğrencilerin başarılarının daha da artacağını ifade ettiler.
Protokol Üyeleri Stantları Dolaşarak Alışveriş Yaptı
Konuşmalar sonrasında Körfez Müftüsü Hasan Erdoğan okuduğu dualar ardından protokol heyeti Yarımca Talebe Yurdu Kermesinin açılış kurdelesini birlikte kestiler. Kermes stantlarını ziyaret eden Başkan Vekili Faruk Denli ve protokol üyeleri hazırlanan yiyeceklerden ikram edildi. Başkan Vekili Faruk Denli, kermes ile ilgili çeşitli alışverişler yaparak stantları dolaşan vatandaşlarla hasbihal etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99