FİZOMER’DEN ÖNEMLİ SEMİNER

KEntimizin önemli sağlık kuruluşlarından FİZOMER, Prof. Dr. Muharrem İnan’ın katılımıyla Serebral Palsi hastalığı ile ilgili bir seminer düzenledi

Kentimizin fizik tedavi konusunda en başarılı kurumu olan Fizomer Tıp Merkezi, önceki gün gerçekleştirdiği seminerle kentimizi serebral palsi hastalığı konusunda bilgilendirdi. Imperial Park Hotel’de gerçekleşen etkinliğin konuğu alanında dünyaca ünlü isimlerden Prof. Dr. Muharrem İnan oldu. Etkinlik kapsamında serebral palsi hastası çocukların aileleri bilgilendirilirken smeinerin açılış konuşmasını Fizomer’in kurucusu Metin Demireli gerçekleştirdi.

DEMİRELİ: ÇOK TEŞEKKÜRLER
Metin Demireli konuşmasında: Bizler bu gün, çağımızın önemli hastalıklardan bir tanesi ile ilgili halkımızı bilgilendirmek üzere hazırladığımız etkinliğimize teşrif ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Yoğun katılım gösteren, beklentimizin üzerinde bir izdiham yaşanmasına sebep olan değerli hemşehrilerimize ve bu etkinliğe katkı sunan kentimizin tüm özel sağlık kuruluşlarına, konuyla alakalı derneklere ve sivil toplum inisiyatiflerine sonsuz teşekkürlerimizi Fizomer ailesi adına sunmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ
Etkinliklerin düzenli olarak devam edeceğini dile getirerek sözlerine son veren Demireli’nin ardından Prof. Dr. Muharrem İnan mikrofonu devralarak Serebral Palsi hastalığı ile ilgili detaylı bilgiler aktararak tüm katılımcılara bilgiler aktardı. İnan’ın ardından program engellilerin hastalıklarına dikkat çeken bir tiyatro oyunuyla devam ederken, daha sonra uzmanlar katılımcıların sorularına cevap verdi. Program soru ve cevaplar şeklinde devam ederek son buldu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99