Kurdelayı Başkan Üzülmez kesti

Kartepeli ikiz kardeşler Tufan ve Hakan Fidan’ın H&T İletişim adlı iş yerinin açılış kurdelesini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kesti.

Kartepeli genç girişimciler Tufan ve Hakan Fidan kardeşler ilk iş yerlerini Köseköy Mahallesi Atatürk Caddesi No:90 adresinde açtı. H&T İletişim telefon ve telefon aksesuarlarının yanı sıra fatura ödeme noktası olarak saat 08.00 ile 22.00 arasında Kartepelilere hizmet verecek.
H&T İletişim adlı işyeri açılışında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra eski Köseköy Belediye Başkanlarından Habip Sarman ve halen Kartepe Belediyesi CHP meclis üyesi Selahattin Altınkaya, Kartepe Belediyesi Ak Parti Meclis üyeleri Selahattin Aktop, Faruk Sarman ve Kemal Timur ile Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, Köseköy Mahalle Muhtarı Ali Yılmaz, Merkez Park Camii İmam Hatibi Nejat Açıkgöz, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri ve Fidan Ailesinin dost ve yakınları hazır bulundu.
İmam Açıkgöz’ün yaptırdığı dua ardından Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Hayırlı olsun, Allah bol ve bereketli kazançlar nasip etsin” dilekleri eşliğinde açılış kurdelesini kesti.
Kartepe’deki ticari canlılığa hareket getirecek yeni bir iş yerini ilçeye kazandıran ikiz kardeşler ve babaları Şenol Fidan’ı tebrik eden Başkan Üzülmez, açılışa katılan hemşehrileriyle de bol bol sohbet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99