MOBESKO büyük bir nimet

MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk’ü ağırlayan Baro Başkanı Sertif Gökçe, MOBESKO’nun kent için büyük bir nimet olduğunu söyledi

MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ve Genel Müdür Tekin Gürlek, Baro Başkanı Sertif Gökçe’yi ziyaret etti. Baro Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette kentin ve mobilyacıların sorunları konuşuldu. MOBESKO hakanda konuşan Gökçe, “MOBESKO’nun büyük bir potansiyeli var. Kentimizde bulunan bu devasa mobilya AVM’si, büyük bir nimet. Vatandaşların, mobilya almak için diğer illere gitmeleri gerekmiyor” diye konuştu.

KENT BİLİNÇLENDİRİLMELİ
Kentin en büyük sorununun bilinçsiz tüketici olduğunu belirten Gökçe, “Her sektörde olduğu gibi kentin ticari anlamda bilinçlendirilmesi gerekiyor. Kocaeli’de kapasitenin üzerinde avukatımız bulunuyor. Gebze’de zaman zaman sorun yaşayabiliyoruz. Bunun sebebi İstanbul’a yakın olması. Vatandaşlar, Gebze’de ikamet ediyor ama İstanbul’dan avukat tutuyor. Vatandaşlar mobilyasını ikamet ettiği kentten nasıl almalıysa, market alışverişini kendi mahallesinde bulunan marketten yapmalı. Halkımız böyle konularda bilinçlendirilmeli” dedi.
DÜĞÜN SEZONU AÇILDI
MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ise, artık Kocaeli halkının MOBESKO’ya uğramadan başka bir ile gitmediğini söyledi. Baştürk, “MOBESKO daha geniş kitlelere ulaşabilecek kapasitesi olan bir kurum. Müşterilerimizin yüzde 40’ı Kocaeli dışında bulunuyor. Bu rakamı yüzde 60’lara kadar çıkarmayı hedefliyoruz. Sezonumuzu açtık. Yeni ve son trend ürünlerimizle halkımızı en iyi karşılamayı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99