Baba 2'nci Kattan Düşürdüğü Bebeğinin Peşinden Atladı

Samsun'da hastaneye kaldırılan 15 aylık bebeği severken hastanenin 2'nci katının penceresinden düşüren baba, çocuğunun peşinden atladı. Bebeğin durumu ciddi, baba ise yara almadan kurtuldu. Baba 2'nci Kattan Düşürdüğü Bebeğinin Peşinden Atladı

Samsun'da hastanede 15 aylık bebeği Yağmur'u yanlışlıkla ikinci kattan düşüren Ünal Deniz, panikle arkasından kendisi de atladı. Bebeğin durumu ağır, baba ise yara almadan kurtuldu.

BEBEK İSHAL OLDU, HASTANEYE YATIRILDI

Alınan bilgiye göre, anne Özlem Deniz, 15 aylık kızı Yağmur Deniz'i rahatsızlanınca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne götürdü. Doktorlar tarafından muayene edilen ve ishal teşhisi konulan bebek, hastanenin 2'nci katındaki Süt Çocuk Servisi'ne yatırıldı.

BETON ZEMİNE ÇAKILDI

Çocuğunun hastaneye yatırıldığını öğrenen baba Ünal Deniz, kızının yanına geldi. Daha sonra baba, çocuğunu kucağına alıp severken cam kenarına yaklaştı ve çocuğunu 2'nci kattaki pencereden beton zemine düşürdü. Çocuğunun düştüğünü gören baba da panikle bebeğin peşinden aşağıya atladı.

DURUMU CİDDİ

Ağır yaralanan bebek, hastane personelince yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Durumu ciddi olan 15 aylık bebek, daha sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

BABANIN SAĞLIK DURUMU İYİ

Baba ise olaydan yara almadan kurtuldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kaynak:Haberler.Com

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99