Başiskele Örnek Ve Öncü Hizmetlerine Yeni Binasından Devam Edecek

Başiskele Belediyesi kısa bir süre sonra Başiskele halkına yönelik hizmetlerine yeni binasından devam edecek. Binanın yapım çalışmaları nerdeyse tamamlandı. Belediye hizmet binası Serdar Mahallesi'nde 10 dönümlük alan üzerine bodrum, zemin ve 2 kat olarak inşa edildi. Toplam inşaat alanı 6 bin 810 metrekareden oluşan binanın bodrum katı 2 bin 80 metrekare zemin katı bin 848 metrekare, birinci ve ikinci katları da bin 440 metrekare den oluşuyor.

Hızla gelişen ve değişimin yaşandığı Başiskele'nin Kent Meydanı ve Belediye hizmet binasının yapım çalışmaları tamamlandı. İç tesisatının, oda bölmelerinin ve dış cephe kaplamalarının tamamlandığı binanın ikinci katının boya çalışmaları da tamamlandı. Meydan uygulamaları devam eden projede granit zemin kaplama işleri ve süs havuzunun yapım çalışmaları da tamamlandı.

Vatandaşlarına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Başiskele Belediyesi, Başiskele’nin çağdaş kimliğine uygun, iş verimini arttıracak, vatandaşlara kolay hizmet sunma olanağı sağlayacak yeni hizmet binasına kısa bir süre sonra geçecek. Belediyeye gelen her vatandaş, tüm hizmetlerini artık aynı çatı altında alabilecek. Serdar Mahallesi Selahattin Eyyubi Caddesi üzerinde inşa edilen bina bodrum ve zemin kat üzeri 2 kat olarak inşa edildi. Günümüz teknolojisinin sağladığı tüm teknik olanaklar binanın donanımı için olabildiğince kullanıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99