Derince’de sorunlar el birliğiyle çözülüyor

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve mahalle muhtarlarının aylık rutin olarak gerçekleştirdiği ilçe değerlendirme toplantıları bu kez Derince Balıkçılar Derneği’nde yapıldı

Her ay farklı bir mahallede toplantı

Sorunların çözümü noktasında istişareye büyük önem veren Başkan Bulut’un öncülüğünde her ay düzenli olarak muhtarlarla gerçekleşen buluşmalar iki yıldır aralıksız olarak devam ediyor. Her ay farklı bir mahallede bir araya gelen muhtarlar bu toplantılarda, belde sakinlerinin talep ve önerilerini aktarma imkanı bularak, sorunlarına hemen çözüm bulabiliyor. Son olarak Yavuz Sultan Mahallesi Muhtarı Ali Cenk Akgün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma sahilde yer alan Derince Balıkçılar Derneği’nde yapıldı.

Vizyon projeler hizmete sunulacak
Aylık rutin olarak gerçekleşen toplantılarla, sorunlara çözüm bulduklarını belirten Başkan Bulut “Mahallelerimizin sorunlarını öncelik sırasına göre belirleyerek çözüme kavuşturuyoruz. Önemli olan bir yandan halkımızın beklentileri doğrultusunda günlük sıkıntıları giderirken, diğer taraftan da vizyon projelerimizi hizmete sunmak. Muhtarlarımızın da bizlere verdiği katkıyla birlikte önümüzdeki üç yıl içerisinde birçok yeni projeyi hizmete sunarak, Derince’yi kentimizin en gözde ilçelerinden biri haline getireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99