Başkanlar KO-MEK Yarımca Kurs Merkezini Ziyaret Etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, KO-MEK Yarımca Kurs merkezini gezdi.

KO-MEK Kentin Önemli Bir İhtiyacına Cevap Veriyor
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kursiyerleri ziyaret ederek yöneticilerden genel bir bilgi aldı. Körfez’deki gençlerin, bayanların, ev hanımlarının açılan kurslara yoğun bir talep olduğunu ifade eden Başkan Baran, Kocaeli Büyükşehir Bünyesinde her ilçeye açılan bu kursların eğitim noktasında kentin önemli bir ihtiyacına cevap verdiği ifade etti.
Kocaeli, Sizlerle Güzelleşecek, Kalkınacak
Kursiyerlerin el emeklerini dikkatle inceleyen Başkanlar, kursiyerlerle çeşitli sohbetler gerçekleştirdi. Kocaeli sizlerle güzelleşecek, kalkınacak ve ilerleyecek diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Bilgiye, öğrenmeye, çalışkanlığa ve emeğe verdiğiniz değerle büyük başarılara imza attınız. Bu nedenle hepinizi tebrik ediyorum.” Şeklinde konuştu.
Nokta Ziyaretleri Yapıldı
KO-MEK Yarımca Kurs Merkezinin ardından Başkanlar çeşitli nokta ziyaretleri gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyaretlere Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Yarımca’da ikamet eden ve kutsal topraklardan dönen Mehmet Çövenoğlu’nu ziyaret eden Başkanlar bölgede bulunan esnafa hayırlı işlerde dilemeyi ihmal etmedi. Mahalle sakinlerinin sevgi gösterileri ile karşılaşan Başkanlar vatandaşlarla hasbihal ederek bol bol fotoğraf çektirdi.
Yarımca bölgesinde gerçekleştirilen nokra ziyaretlerinden ardından Başkanlar daha sonra Fatih Mahallesinde ikamet eden Körfez Belediyesi eski meclis üyesi Aslan Yazıcı’ya geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Aslan Yazıcı Başkanlara ve beraberinde gelen ziyaretçilere teşekkür etti.
103 Yıllık Çınar
Kocaeli’de ve Körfez’de yaşlı vatandaşlara sundukları hizmetlerle büyük takdir toplayan Başkanlar, Güney Mahallesinde ikamet eden 103 yaşında yıllara meydan okuyan Raşit Çil’i evinde ziyaret etti. Oldukça duygulanan Raşit Çil, Başkanlara dua ederek hizmetlerinin devamını diledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99