Çarşıya Fizik Tedavi Geliyor

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği tarafından İzmit şehir merkezinde yeni başlayacak olan fizik tedavi hizmetini çarşı merkezindeki İzmit Seka Polikliniğine getiriyor

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği tarafından İzmit şehir merkezinde yeni bir hizmet daha verilmeye başlanacak. İzmit Seka Devlet Hastanesi Yürüyüş Yolu Semt Polikliniğinin 4. katına Fizik Tedavi Merkezi kuruluyor. Tadilat işlemleri tamamlanan merkezin cihaz ve mobilyalarının alımına başlandı. Yaklaşık 2 ay içinde hizmete girmesi planlanan yeni Fizik Tedavi Ünitesinde hastalar artık son teknolojik cihazlar ve konforlu bir ortamda hizmet alacak.

Çalışmalar Yerinde İnceleniyor
Tadilat alanında yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı ve beraberindeki ekip bir ziyaret gerçekleştirdi. İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Gülsevil Solmaz'ın da hazır bulunduğu ziyarette inşaat çalışmaları hakkında bilgi alınarak önerilerde bulunuldu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99