Ekcan Otomotiv, bölge birinciliğini sucuk ekmekle kutladı

Ekcan Otomotiv, 2015 yılında 5. Kez bölge birinciliği elde etti. Ekcan Otomotiv çalışanları ve yöneticileri bu güzel haberi sucuk ekmek partisinde kutladı.

Opel’in verdiği tüm hedefleri yüzde yüzünü başarıyla tamamlayan Ekcan Grup Şirketlerinden biri olan Ekcan Otomotiv, 2015 yılında 5. Kez bölge birinciliğini kazandı. 29 yıldır kesintisiz olarak Kocaeli halkına hizmet veren Ekcan Otomotiv, başarısını çalışanlarıyla birlikte mangal partisinde kutladı. Tüm çalışanların katıldığı partide, sucuk ekmek ve içecek ikram edildi. Yöneticiler ile bir araya gelen çalışanların aralarında yaptıkları espiriler aile sıcaklığını hatırlattı.
Yöneticiler ve çalışanlar, 2014 yılında gelen bölge birinciliğinin ardından 2015 yılında da aynı başarının tekrarlanmasını guru verici olduğunu ayrıca bu başarının iki yıl üst üste kazanılmasını ise aşılması zor bir başarı olarak gördüklerini söylediler. Vizyonu müşteri memnuniyeti ve yapılan işlerde en üst seviyeyi sağlamak olan Ekcan Otomotiv yöneticileri, başarının arkasındaki en önemli kriterin Kocaeli halkının Ekcan Grubuna duyduğu sonsuz güven olduğunu ifade ettiler

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99