Flaş Kocaeli

İlimizde faaliyet gösteren Öztürk şirketler grubu yine bir ilke imza attı

Öztürk Şirketler Grubu, Ermenistan ile savaş halinde bulunan Azerbaycan'a destek olmak amacıyla benzin istasyonundaki Türk bayrağına Azerbaycan bayrağı ekleyerek iki devlet tek millet vurgusuna dikkat çekti.

Görüntüsü ile muhteşem olan bayrağın göndere çekme törenine Kandıra belediye başkanı Adnan Turan da katıldı .

 

Benzin istasyonları ile ilimiz başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında ticari faaliyetlerini devam eden Öztürk Grup, Türk bayrağımıza olan sevdalarıyla tanınıyorlar. Öztürk Grup’un Türkiye’nin bir çok bölgesinde göndere çektiği Türk bayrakları, ilimizin farklı bölgelerinde de dalgalanmaya devam ediyor. 

 

Türk Bayrağı sevgisini her fırsatta gösteren Öztürk ailesi, Total'e dönüştürdüğü Kandıra Yolu'ndaki benzin istasyonunda sa  bayrağımızı dalgalandırıyordu. 

 ÖZ1

Öztürk Grup yönetim kurulu başkanı Abdin Öztürk yaptığı açıklamada,

 

Biz Azerbeycan ile herzaman İki devlet tek millettik. 

Yeri ve zamanı geldiğinde bir bayrak altında tek devlet tek millet olmasınınıda biliriz. 3 gün gönlerde kalacak olan Bu bayrağın anlamı budur açıklamasını yaptı.

 

Öztürk Grup’un Kandıra yolunda ki benzin istasyonunda göndere çektiği bayrak çekme merasimine Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli eski İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Gazileri Terör Mağdurları ve Şehitleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Solmaz Dane de katıldı.

 

Bizde Öztürk Grup yönetim kurulu başkanı Abdin Öztürk'ün bu duyarlı davranışının diğer iş adamlarına örnek olmasını  diliyor, kendilerine teşekkür ederiz. 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Derya - 14 Ekim 2020 17:56
Slm igdirli olarak gurur duydum allah basimizdan eksik etmesin

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99