Flaş Kocaeli

Gebze'de iğrenç iş teklifi! Tacizci şahıs yakalandı

Gebze'de iş ilanı verip iş başvurusunda bulunmak isteyen genç kızlara cinsel tacizde bulunan şüpheli H.T. isimli şahıs yakalandı

Gebze’de sosyal medya üzerinden  iş ilanı vererek, kendisini bir inşaat firmasının sahibi gibi gösteren kişi, iddiaya göre, telefonda görüştüğü kişilere özel asistan aradığını belirtirken, yüksek ücret vereceğini, bunun karşılığında da ofis içerisinde her şeyi kabul etmesi gerektiğini belirtti.Olay sosyal medyada yayılınca bunun üzerine emniyet yetkilileri soruşturma başlatarak faili yakaladığı açıkladı.

 

İşte o açıklama;

Emniyet Müdürlüğümüzce 23.08.2020 günü haber sitelerinde ve çeşitli sosyal medya
platformlarında "Gebze'de iğrenç iş teklifi" isimli habere konu olan, iş ilanı verip iş başvurusunda bulunmak isteyen genç kızlara cinsel tacizde bulunan şüpheli H.T. isimli şahıs yapılan araştırmalarsonucu 27.09.2020 günü Gebze ilçemizde yakalanarak gözaltına alınmıştır.Yakalanan şüpheli şahıs, Müdürlüğümüzdeki işlemleri tamamlandıktan sonra 28.09.2020 günü mevcutlu olarak Adli Makamlara sevk edilecektir. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99