Flaş Kocaeli

Vali Seddar Yavuz, Bayram Namazı Sonrası Vatandaşlarla Bayramlaştı

Kurban Bayramı Namazını Milli İrade Meydanında eda eden Vali Seddar Yavuz, namaz sonrası sosyal mesafe kurallarına uyarak vatandaşlarla bayramlaştı.

Namaz sonrası açıklama yapan Vali Seddar Yavuz;“Öncelikle Aziz Milletimizin, İslam Aleminin ve değerli Kocaeli’lilerin  Kurban Bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm kardeşlerimize en iyi dileklerimi, sevgilerimi ve muhabbetlerimisunuyorum.Bayramlarda maalesef dikkatsizlik, tedbirsizlik ve çeşitli sebeplerle kazalar meydana geliyor. Bayramlar bir sevinç günü olmaktan üzüntü gününe dönüşüyor. Bu vesileyle yola çıkacak kardeşlerimizin yorgun yola çıkmamaları, trafik kurallarına uymaları, özellikle şerit ihlali yapmamaları, yolda durulmaması gereken yerlerde durarak kazalara sebebiyet vermemelerini rica ediyorum.

 

Vatandaşlarımız Zaten Kurallara  Dikkat Ediyor, Onlara Teşekkür Ediyoruz.

 

Vatandaşlarımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda dikkatli olması gerektiğini belirten Vali Seddar Yavuz; “sosyal mesafe, maske ve hijyene dikkat ederek bayramda yaşanması muhtemel  yenibir artışa meydan verecek tutum ve davranışlardan uzak durmalarını vatandaşlarımızdan rica ediyorum.  Vatandaşlarımızın bu konudaki hassasiyetini zaten biliyoruz.Kurallara uyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlimizin bulunduğu konum nedeniyle  insan hareketliliği çok yoğun yaşanıyor, bundan dolayı çok dahadikkatli davranmamız gerekiyor.”diyen Vali Seddar Yavuz Kurban Bayramı’nın; ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99