Flaş Kocaeli

Başkan Hürriyet’ten Kuruçeşme Esnafına Moral ve Maske Desteği

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, normalleşme süreci ile kepenk açan Kuruçeşme esnafını ziyaret ederek maske dağıttı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 1 Haziran itibariyle normalleşme dönemine giren kentimizde esnafları ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hürriyet son olarak Kuruçeşme bölgesindeki esnafı ziyaret ederek maske dağıttı. Esnafın taleplerini de dinleyen Başkan Hürriyet’e ziyareti sırasında Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, Meclis Üyeleri Tuncay Aşkın, Süleyman Şen ve Yaşar Kardaş, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Kocatepe Mahalle Muhtarı Mustafa Kaba, Doğan Mahalle Muhtarı Selahattin Ölmez, Fatih Mahalle Muhtarı Musa Temel, Hatipköy Mahalle Muhtarı Habibe Demiroğlu Aksoy ve Yenimahalle Mahalle Muhtarı Yasin Duman eşlik etti.

 

BOL KAZANÇ DİLEDİ

 

1 Haziran itibariyle normalleşme sürecine girerek kepenk açan esnafı İzmit Belediyesi yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda salgın tedbirlerini sağlayabilmeleri adına Kuruçeşme esnafını ziyaret ederek maske dağıtan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ayrıca esnafın istek ve şikâyetlerini de dinleyerek notlarını aldı. Esnafa normalleşme sürecinde bol kazanç dileyen Başkan Hürriyet, esnafın talebi doğrultusunda iş yerlerinin dezenfekte edileceğini belirtti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

mehmet isler - 11 Haziran 2020 23:09
Sizi saygı ile selam lıyorum başarılar diliyorum

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99