Flaş Kocaeli

Nazlıgül Sordu ; 12 Milletvekilimiz Nerede ?

Mustafa Nazlıgül sağlık çalışanlarının feryadına duyarsız kalmadı. Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül yaptığı açıklamada, Kocaeli Milletvekillerimiz nerede diye sordu.

Demokrat Parti il başkanı Mustafa Nazlıgül sağlık çalışanlarının isteklerine duyarsız kalmayarak bir açıklamada bulundu.

Nazlıgül yaptığı açıklamasında şunları söyledi ;

Öncelikle tüm Kocaeli halkına Tüm türkiye'ye Geçmiş olsun bu süreçte ilk vakanın çıktığı günden beri Canpare çalışan sağlık çalışanları, hemşireler, hasta bakıcılar, Doktorlar maalesef bizlerden daha çok önlem alması gereken kişiler arasında ilk sırada Onlar geliyor.

Her platformda dile getirdikleri sıkıntıları var bu sıkıntıları kendileri için değil evinde baktıkları aileleri, çocukları için onların tek istediği evlerine bu hastalığı getirmemek evlerine çocuklarına, anne, babalarına bu virüsü bulaştırmamak kendilerini bunun için feda eden sağlık çalışanlarının maalesef hükümetimiz kesinlikle duymazdan geliyor, görmezden geliyor.

Bizim arzumuz virüsün ilk çıktığı günden beri nerede olduğu belli olmayan hiç sesi çıkmayan Kocaeli'nin 12 milletvekilinden  isteğimiz bu sağlık çalışanların isteklerine kulak vermesi.

Nedir bu istekleri?
Hastane yakınlarında olan otel, misafirhaneler de Konaklamalarını sağlamak, kesinlikle bu sağlık çalışanlarımızın evlerine gitmemesi gerekiyor.

Sağlık çalışanlarımızın isteğine kulak vermek zorundasınız, sağlık çalışanlarımızın kafasının rahat olabilmesi için hastalarımıza şifa dağıtabilmeleri için Onlara bu hizmeti sunmak zorundasınız.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99