Flaş Kocaeli

Abdin Öztürk'ün Bayrak Sevdası Farklı

Akaryakıt alanında, Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarında faaliyetlerini sürdüren Öztürk Grup, rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı şanlı bayrağımıza olan sevdasıyla tanınıyor. Öztürk Grup’un dağıttığı Türk bayrakları, ilimizin farklı bölgelerinde dalgalanmaya devam ediyor. Vatan ve bayrak sevgisiyle dolu olan Iğdırlı Öztürk ailesi, kendilerine ait bütün benzin istasyonlarına dev bayraklar dikiyor. Kocaeli başta olmak üzere, her yerde bayrağımızı dalgalandırıyor.

VATAN HAİNLERİ BU SEVDAYI ANLAMAZ! 

Öztürk Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdin Öztürk, son olarak geçtiğimiz ay Avrupa Parlamentosunda Türk bayrağı yırtan ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos’a tepki göstermek için; İzmit, Kartepe ve Kandıra’daki istasyonlarında, bütün müşterilerine 5 bin Türk bayrağı dağıttı. Abdin Öztürk, "Rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı şanlı bayrağımızı dalgalandırmak bizim için şereftir, millet olarak bayrağımıza sarılmalıyız. Hiç kimse bu bayrağa saygısızlık edemez. Bizim Türk bayrağına olan sevdamızı bazı FETÖ’cüler anlamıyor. Anlamaları da mümkün değil” dedi.

 

Türkiye'de akaryakıt sektöründe şirketi bulunan Iğdır’lı iş adamı Öztürk şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Abdin Öztürk, kurduğu bütün benzinliklerde dev  Türk bayrağı dalgalandırıyor.

ÇOK SAYIDA GENÇ İSTİHDAM EDİYOR

Iğdır'lı iş adamı Abdin Öztürk , vatan ve bayrak sevgisini bulunduğu her yere taşıyor. İş için kurulan tüm benzinin istasyonlarında Türk bayrağını göndere çeken Öztürk , yanında çok sayıda  gencide istihdam ediyor. Vatan, bayrak ve Atatürk sevgisini gittiği her yerde Tüm çalışanları ile birlikte yaşamak isteyen şirket sahibi Öztürk, bu davranışı ile tüm dostlarının ve  vatandaşların da takdirini kazandı.

İLİMİZDE DE TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Yunanistan aşırı sağcı bir partisinin eski üyesi ve Avrupa Parlamentosu milletvekili olan Ioannis Lagos'un Avrupa Parlamentosu'nda konuşma yaparken Türk bayrağını yırtmasına Türkiye'nin her ilinden olduğu gibi ilimizden de bir çok tepki geldi.

Sosyal medya adeta Türk bayrakları ile donatıldı, profil resimleri Türk bayrağı oldu, her 10 paylaşımdan 7 si Türk bayraklı paylaşım oldu.

KAHPE VEKİLİ KOCAELİ TEPKİSİ

Sokakta ise halk tepkisini evlerine, iş yerlerine şanlı bayrağımızı asarak Kahpe yunan vekile tepkisini koyarak Türkiye'nin kolay lokma olmadığını, bayrağımıza kimsenin dil uzatamayacağını gösterdi.
Kocaeli'de bir çok dernek ve iş adamı, beyanat vererek tepkilerini gösterdi.

BAYRAK SEVDALISI İŞ ADAMI ÖZTÜRK

Fakat bir iş adamı varki, onun bayrak sevgisi sadece böyle provakatif eylemlerde değil, senenin her gününde çoşkulu. Bu kişi Kocaeli'de yaşayan Iğdır'lı iş adamı Abdin Öztürk.
Akaryakıt işi ile uğraşan, Türkiye’de bir çok akaryakıt istasyonu olan Öztürk Şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Abdin Öztürk, açtığı tüm benzin istasyonlarına dev Türk bayrağı asarak hem milli ruhunu rahatlatıyor, hemde o çevreye değer katarak güzellik veriyor.
Ayrıca Öztürk grup’a bağlı istasyonlarda geçen ay 5 bin adet Türk bayrağı dağıtıldı

Türkiye’nin en büyük bayrağını da dikmenin haklı gururunu yaşayan Öztürk'ün, vatanseverliği ile diğer iş insanlarına örnek olmasını diliyoruz.

Bayrak sevgisinin sadece böyle günlerde değil, senenin her günü olması dileğiyle,
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Doğan güner - 13 Şubat 2020 17:18
Türkiye’nin gururu Abdin bey Türkiye,memleket ,vatan,millet olan sevginiz kadar bizde sizden o kadar gurur duyuyoruz

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99