Flaş Kocaeli

Konak Hastanesi Kadrolarını Güçlendirmeye Devam Ediyor

Konak Hastanesi Doktor Kadrosunu Güçlendirmeye Devam ediyor . Sağlıkta güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel , erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Şehrimizde sağlıkta marka olan ve 25 yıllık tecrübeye imza atmış Konak Hastanesi her geçen gün doktor kadrosunu genişletiyor.

  İlimizde yıllardır birçok  başarıya imza atmış Uzm. Dr.    Zeliha Ulukaradağ , artık Konak Hastanesi  Cildiye  Polikliniğinde  yoluna devam edecektir.  Ankara Tıp Fakültesi , Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi , Cleveland ClinicDermatopathologyObservership , Kocaeli Seka Devlet Hastanesi ,Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi gibi birçok hastanede görev alan Sayın Ulukaradağ  , artık Konak Hastanesi’nde hasta kabul etmeye devam edecektir .

 

Cildiye  Uzmanı Uz. Dr. Zeliha Ulukaradağ , Ankara Üniversitesi   Tıp Fakültesi  mezunudur. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde    uzmanlığını tamamlamıştır. Sayın Ulukaradağ  ,’ Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu ve Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte  Kocaeli’nde birçok  başarıya imza atacaklarını ‘ ifade etti

 

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr . Kazım Gündoğdu yaptığı açıklamada  meslektaşınabaşarılar diledi. Gündoğdu ,’  Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli , güvenilir , güncel  hizmet vermeye söz verdik  sözümüzü tutuyoruz ‘ dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99