Flaş Kocaeli

Mesleki Liyakat İçin Objektif, Şeffaf ve Tarafsız Sınav

İzmit Belediyesinin kendi bünyesinde çalışacağı teknik personellerini sınavla işe alma dönemi başlıyor.

Belediye bünyesinde çalışacak üç sosyal hizmet uzmanının sınavla işe alınacak olmasıyla birlikte daha önce fiilen başlayan liyakat devri artık resmen başlamış olacak.

 

MESLEKİ LİYAKAT İÇİN OBJEKTİF, ŞEFFAF VE TARAFSIZ SINAV

 

İzmit Belediyesi bünyesinde çalışacak olan 3 sosyal hizmet uzmanı, açılacak olan sınavla birlikte liyakatle seçilecek. Bununla ilgili kurulacak olan sınav kurulunda Kocaeli Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Kocaeli Şubesi ve İzmit Belediyesi olacağı kaydedildi. Objektif şekilde, şeffaf ve mesleki liyakati gözeterek gerçekleştirilecek olan sınav tarihinin Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği internet sitesi olan https://shuder.org/ adresinden veya İzmit Belediyesinin www.izmit.bel.tr adresinden duyurulacağı belirtildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Hasan ulu - 02 Şubat 2020 08:59
rnOdatv LogornAKP’li vekilin eşine kıyak atama Açıktan atamayla müşavir yapıldırnAKP’li vekilin eşine kıyak atamarnrnAçıktan atamayla müşavir yapıldırn02.07.2018rnMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tartışma yaratacak bir atamaya imza attı. AKP Afyon Milletvekili Ali Özkaya'nın eşi Nur Özkaya, MEB'e açıktan atamayla müşavir yapıldı. AKP'de Kadın Kolları eski Başkan Yardımcısı da olan Nur Özkaya, 3600 ek gösterge üzerinden birinci derece Bakanlık Müşaviri olarak atandı.rnrnAdrnrnSözcü’den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre; AKP’li vekil Özkaya, yaptığı açıklamada atamayı savundu. Özkaya, "Bu atama normal bir şey. Eşim, çocuk gelişimi bölümü mezunu. Özel rehabilitasyon merkezi yöneticisi. Hem partide hem de cumhurbaşkanımızla yıllarca çalışmış biri. Bu konunun içinde. Sokakta olan biri değil. İşinin ehli biri. Alanı konusunda uzman. Bizim eşimiz olması vatandaş olarak hakkının savunulmasına engel değil ki" diye konuştu.rnrnKARDEŞE DE ATAMArnrnAKP'li vekil eşi Nur Özkaya'nın MEB'de görevli kardeşi Osman Sağ'ın

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99