Flaş Kocaeli

Görevden Değil, Gönülden Hizmet

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Fen İşleri Müdürlüğü personelini ve belediye bünyesinde yeni kurulan Çevre Koruma ve Kontrol Birimi personelini makamında ağırladı.

“Görevden Değil, Gönülden Hizmet” düsturuyla hizmet eden personelinin her zaman yanında ve destekçisi olduğunu gösteren Başkan Özlü, mesai arkadaşlarıyla sohbet tadındabir toplantı gerçekleştirdi.

 

Personelinin moral ve motivasyonunu yüksek tutan, belediye işlerinde çalışma verimliliğini arttırmak için her bir personeliningörüş ve önerilerini dinleyen Başkan M. Yasin Özlü, ziyarette Başiskele Belediyesi’nin misyonu, vizyonu ve hizmet kalitesine paralel biranlayışla, halkın belediyeye güvenini artırarak güler yüzle vatandaşlara gönülden hizmete devam edileceğini vurguladı.

 

Başkan Özlü, “Mesai arkadaşlarımızın verimi ve motivasyonunuartırmak için büyük gayret içindeyiz. Bu ekibi ne kadar güçlü bir şekilde bir arada tutarsak, ekip ruhunu ne kadar güçlendirirsek başarımızı da o kadar artırırız. El ele vererek hemşehrilerimize layık hizmetleri bir bir yerine getirip, Başiskelelilerimizin hizmetine sunacağız.Bünyemizde yeni kurulan Çevre Koruma ve Kontrol Birimi personelimizle deMavi Yeşil Başiskelemiz daha huzurlu daha mavi daha yeşil olacak. Kentimize ve halkımızagörevden değil gönülden hizmet ederek çalışan tüm ekibimize kolaylıklar ve başarılar dilerim.” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99