Flaş Kocaeli

Yeniden Refah Partisi Başiskele'de Kongre Çalışmaları Tam Gaz

Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Öner ve Yönetimi Ankara'da Gerçekleşecek olan Partinin 1. Olağan Kongresi için Başiskele Kullar Bölgesinde Esnaf ve Halkla bir araya geldi.

Ziyaret Sonrasında Yeniden REFAH partisi Başiskele ilçe başkanı Mehmet Öner yaptığı basın toplantısında Pazar günü Ankara arenada yapılacak olan Yeniden REFAH partisi 1. olağan kongresine milli görüşün tarihinde Basiskele’den görülmemiş katılımın sağlanacağını bildirdi. Cumartesi akşamından yola çıkacaklarını söyleyen Öner 45 kişilik 6 otobüsle katılım sağlayacağız dedi.

 

Sözlerine devam eden Öner;

“Geçmişte olduğu gibi günümüzde de Yeniden REFAH partisi milletimizin umudu olmuştur. Bilinmesini isteriz ki teşkilatımız ve partimiz sadece bir siyasi görüş olarak değil; nezaketiyle siyasete düstur ve ahlak getirip, tüm dünya mazlumlarına güçlü bir ses, tüm terörize devletlere ve örgütlere set, halkını ayrıştırıcı değil birleştirici olma prensiplerine sahip bir harekettir. Bu prensipler Sn.Necmettin Erbakan ile başlayıp vefatı döneminde malum sebep ve partilerle duraklatılarak istikameti şaşırtılan, Yeniden Refah Partisi olarak bizim özünü koruyacağımız gayesi önce islam ve ahlak olan milli görüştür.” diyerek sözlerini şu cümleleri ile tamamladı:

 

 “Yeniden REFAH partisi; tüm prensiplerinin özünü İslam’dan alan ve milli görüş ruhunda vücut bulan bir harekettir. Bu hafta sonu gerçekleştireceğimiz 1. Büyük kongre ile YENİDEN REFAH PARTİSİ seçimlere girme hakkını elde etmiş olacaktır. Bu kongremizden sonra yapılacak ilk seçimde iktidar olma hedefimizi tüm heyecanı ile ateşlemiş olacağız. Türk milletine ve tüm islam alemine hizmet için Genel başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN’ı önce Allah’ın (cc) izni, teşkilatlarımızın desteği ve milletimizin teveccühü ile cumhurbaşkanı yapacağız.”

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Nevzat Tarım - 15 Kasım 2019 16:31
14 Eylül bizim için milat olmuştu 17 Kasım da iktidarın ayak sesleri olacak inşaAllah

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99