Flaş Kocaeli

Özlü Esnafın Yanında

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü İzmit esnaflarından Rafet Kırgız ve İsmail Solmaz'ın daveti üzerine esnaf kahvaltısına katıldı

EKONOMİNİN KALBİ ESNAFDIR

Antik dürüm adlı iş yerinde yapılan kahvaltıya çarşı esnaflarının  yanı sıra Büyükşehir eğitim ve  insan kaynakları daire başkanı Bayram Bayram ve Antikkapı genel müdürü İslam Yücel de katıldı. Çarşı esnaflarından Hamza Bostan'ın yaptığı konuşmada,  Türkiye’de ekonominin kalbi aslında esnaftır. Tüm büyüklerimizin esnafımızın derdiyle dertlenmesini istiyoruz” dedi.


Bugün bizleri Başiskele Belediye Başkanı sayın Mehmet Yasin Özlü ziyaret etti. Ziyarete sonradan katılan Büyükşehir Eğitim ve Insan Kaynakları Daire başkanı Bayram Bayram ve Antikkapi Genel müdürü İslam Yücel beye teşekkür ederiz.

BİZ ESNAF DOSTU BİR BELEDİYEYİZ

ÜBuluşmada davetlerine kırmayarak katılan Yasin Özlü'ye teşekkür eden Bostan' dan sonra konuşan Özlü , “Bizler esnaf dostu bir belediyeyiz. Başiskele Belediyesi olarak esnafımızın daha çok kazanmasını istiyoruz. Daha çok müşteri kazanması için üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz. Şehrin sağlık ve kültür turizmini geliştirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz .Büyük projelerimizi hem şehre, hem de şehir dışından geleceklere cazip işler olsun diye yaptık. Tüm sıkıntılar aşılabilir.

 

DAHA ÇOK ÇALIŞIP ÜRETECEĞİZ

Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Bizler de ekonomik neferler olacağız, fedakarlıklar yapacağız. Ülke, bayrak olmazsa malın da kar etmiyor. Ülkemize dış güçler tarafından yapılan bu saldırılar bizi daha da güçlü yapacak. Herkes üstüne düşeni yapacak. Fırsatçılık yapılırsa, o da böyle bir milli mücadele sırasındaki kendini siper eden askerler varken dağlara kaçanlara benzer. Bu şehirde, bu ülkede çocuklarımız torunlarımız yaşayacak. Biz güçlü bir milletin evlatlarıyız. Daha çok çalışacağız ve daha çok üreteceğiz” diye konuştu.

   

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99