Flaş Kocaeli

Yeniden Refah Başiskele'den Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Öner öncülüğünde haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı yaptı

Ülke Gündemine dair Konuşan Öner hali hazırda devam eden Barış Pınarı Harekatı ile ilgili KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile ilgili Genel Başkan Fatih Erbakan’ın açıklamaları ile ilgili bilgi verdi.

 

 Öner Barış Pınarı Harekatının Türkiye sınırlarında bir tane terörist kalmayana kadar devam etmesi, Türkiyenin stratejik ortaklarını gözden geçirmesi gerektiğini söyledi.

 

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa AKINCI’nın “1974 te biz Adına Barış Harekatı desek de bu bir savaştı ve akan kandı. Şimdi Barış Pınarı desek de akan su değil kandır” şeklindeki Kıbrıs Barış Harekatı’na gölge düşürücü ve mevcut sınır ötesi operasyonla ilgili olarak da, Türkiye’yi haksız duruma düşüren ve terör Örgütüyle diyaloğa çağıran talihsiz ve son derece vahim açıklaması KKTC Cumhurbaşkanlığı makamında bulunan bir kimseye asla yakışmaz  ve aziz milletimiz tarafından da asla kabul edilemez.

 

Tarihimiz boyunca tüm insanlığın selameti ve “Barış Medeniyeti” için mücadele veren aziz ve necip milletimizin güçlü maneviyatını ve barışçı, şefkatli tutumunu göz ardı eden bu vahim açıklamaya karşı en güzel cevabı Kıbrıslı soydaşlarımızın Nisan 2020’de yapılacak olan seçimlerde vereceğine olan inancımız tamdır.

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın açıklamalarını aktaran Öner Başiskele İlçe Başkanlığı olarak siyasi çalışmalarının son hız devam ettiğini, Partinin Büyük Kongre için hazırlıkları hakkında bilgi sundu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ahmet - 16 Ekim 2019 18:13
Sizleri tebrik ediyorum. Sizi tanımıyorum fakat, hakkınızda başiskele bölgesinde ulumlu konuşan kişi sayısı epey fazla. İnşallah sizinlede tanışma fırsatı bulurum

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99