Flaş Kocaeli

Başiskele’de Hizmetler “Görevden Değil Gönül”den Devam Ediyor

Başiskele Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda tüm birimleriyleilçe genelinde çalışmalarını “Görevden Değil Gönülden Hizmet” bilinciyle sürdürüyor.

Vatandaşların uzun yıllar kullanabileceği hizmetleri hayata geçirmeyi hedefleyen Başiskele Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürürken asfalt, beton yol ve kilitli parke taşlarıyla cadde ve sokakları yeniliyor.Yapılan planlamalar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, açılan yeni yolları parke taşlarıyla kaplıyor, bozulan yol ve kaldırımların bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

 

Belediye ekipleri, planlanan çalışmalar kapsamındaYeşilyurt Mahallesi Yazgan Sokak’ta parke yol çalışmalarını sürdürürken, parke yolların ve asfalt yolları bozulan kısımların bakım ve onarımını gerçekleştirdi.

 

Hummalı bir şekilde çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başiskele’nin dört bir köşesinde yol bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Doğantepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Mahmutpaşa Mahallesi 17 Ağustos Caddesi ve Ova Sokak, Döngel Mahallesi Onurhan Caddesi, Seymen Mahallesi Gazanfer Bilge Caddesi ve Serdar Mahallesi Selahaddin Eyyübi Caddesi’nde asfalt yama çalışmalarını tamamladı.

 

Ekipler ayrıca Yeşilkent Mahallesi 17 Ağustos Caddesi’nin ve kaldırımlarının tamir ve bakımını da gerçekleştirerek vatandaşların hizmetine açtı.

 

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, yol çalışmalarınave bakım-onarımlarınabüyük önem verdiklerini belirterek yapılan çalışmaların Başiskele‘ye çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırdığı gibi, araç sürücüleri ve yayalar için ulaşım güvenliğisağladığını söyledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99