Flaş Kocaeli

Gölmek Kurslarına Kayıtlar Başladı

Gölcük Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kursları kayıtları başladı. 16 kurs merkezinde 26 branşta, 54 usta öğretici tarafından eğitim verilecek.

Gölcük Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kursları kayıtları her yıl olduğu gibi bu yılda başlıyor. Geçtiğimiz yıl büyük ilgiyle 1600 kişi eğitim görürken,  2019 – 2020 Eğitim – Öğretim dönemi için kayıtlar başladı ve ay sonuna kadar da devam edecek. 16 kurs merkezinde, 26 branşta, 54 usta öğretici tarafından eğitimler verilecek. 

 

16 KURS MERKEZİNDE 26 BRANŞTA

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi, İhsaniye Sosyal Merkezi, Ulaşlı, İhsaniye, Yazlık, Hisareyn Merkez, HisareynKaraköprü, Halıdere, Değirmendere Sanatevi, Değirmendere Spor Salonu, Değirmendere Mahalle Konağı, Şirinköy Kızılay, Ergüder Sitesi, Yeni Mahalle Konağı, Topçular, Uydu Kent Çiftlik Kurs Merkezlerinde; Aerobik, Ahşap Boyama, El Sanatları, Filografi, Gemi Maketi, Giyim, Gitar, İğne Oyası, Makine Nakışı, Mefruşat, Kırkyama, Pasta Yapımı, Örgü Oyuncak Yapımı, Resim, Saçaklama, Step – Plates, Cilt Bakımı Güzellik, Çini, Çocuk Korosu, Hüsn-ü Hat, Seramik-Cam, Tezhip, Minyatür, Tiyatro, TSM Korosu, THM Korosu branşlarındakurslar verilebilecek.

 

EYLÜL AYI SONUNA KADAR

Kurslara katılmak ve hangi kurs merkezinde hangi branşların olduğunu öğrenmek isteyenler 412 88 47 nolu telefondan bilgi alabilirler. Kurs merkezlerine giderek de gerekli kayıtlarını yaptırabilirler. Kayıt süreciEylül ayı sonuna kadar devam edecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99