Flaş Kocaeli

Turan, Hedefimiz Daha Çok Mahalleye Ulaşmak

Kandıra Belediyesi, asfalt, parke ve bordür, beton yol çalışmalarının yanı sıra, mahallelerde vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak adına stabilize yol çalışmalarına devam ediyor.

Kandıra Belediyesi, mahallelerde kış aylarının rahat geçmesi ve yaşam şartlarının iyileştirilmesi için gerçekleştirilen çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle kırsal mahallelerde kış aylarının rahat geçmesi için çalışma yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşın da takdirini topluyor. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın talimatı ile Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırlarında bulunan kırsal mahallelerde gerçekleştirdikleri yol yapım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

 

Ekiplerin ilçe sınırları içerisinde bulunan Ahmethacılar, Kurtyeri ve Yukarı Kurtyeribaşta olmak üzere mahallelerimizde üst yapı stabilize yol çalışmasına devam ettiğini belirten Başkan Turan, hedeflerinin daha çok mahalleye ulaşmak ve vatandaşlarına hizmet etmek olduğunu sözlerine ekledi.

 

Daha önce Mahalle yollarının hepsinin çamur olduğunu aktaran mahalle sakinleri;”Bu çalışmadan dolayı özellikle belediye başkanımız Sayın Adnan Turan’a çok çok teşekkür ederiz.’’ diyerek Kandıra Belediyesi ekiplerine ve Belediye Başkanı Adnan Turan’a teşekkürlerini dile getirdi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99