Flaş Kocaeli

İGDER, Körfez ve Karamürsel temsilcilerini belirledi

İki yıl önce kurulan dernek, faaliyetlerini yıl ortasından bu yana artırmaya başladı

Ankara temsilcisi atadıktan sonra ilçelerimizde de yapılanmaya giden İdealist Gençlik Derneği, 14 Eylül’de vatandaşların da katılacağı Edirne gezisi düzenleyecek. Birkaç hafta önce gerçekleştirilen tanışma yemeğinde Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak’ı konuk eden İGDER, Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirdiği toplantı ile Karamürsel ve Körfez temsilcilerini de belirlemiş oldu.

 

‘BİR VE BERABER OLACAĞIZ’

Toplantıda konuşma yapan İdealist Gençlik Derneği başkanı Ferhat Ertem, “Derneğimiz sağlam ve emin adımlarla büyümeğe devam ediyor. Derneğimiz illerde ve ilçelerde temsilciliklerle dahada büyüyecek gücüne güç katacaktır. Bu anlamda Ankara ile başladığımız temsilciliklere ilçelerde de devam edeceğiz İdealist bir gençlik idealist bir toplum diyerek çıktığımız bu yolda yönetim ekibimize birkez daha teşekkür ediyorum. Biz bir ve beraber olup çok güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.

 

EDİRNE’YE GİDECEKLER

İlçelerde temsilcilerimizi belirlemeye başladık. İlk toplantısını yapan Karamürsel ilçe Temsilcimiz Sayın Elif Harmanlıklı Özdemir'e ve Körfez İlçe Temsilcimiz Sayın Feride Arslantaş'a da görevlerinde başarılar diliyorum. Hedefimiz önümüzdeki ay sonuna kadar 12 ilçede temsilcilik sistemini kurmaktır.Bunuda hep beraber başaracağız. 14 Eylül’de de Edirne gezimiz olacak bu gezimizde ekibimiz ve geziye katılmak isteyen halkımız ile kaynaşıp daha güzel gezilere ve projeleri gerçekleştireceğiz” dedi.

 

İLÇE: İGDER Başkanı Ferhat Ertem, Karamürsel ilçe Temsilcisi Elif Harmanlıklı ÖzdemiveKörfez İlçe Temsilcisi Feride Arslantaş’a görevlerinde başarılar diledi.

 

İGDER:İGDER Başkanı Ferhat Ertem, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri Sivil Toplum Merkezi’nde toplantı yaptı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99