Flaş Kocaeli

Turan Uyum İçinde Çalışırsak Başaramayacağımız İş Yok

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, belediye başkan yardımcısı, birim müdür ve amirleriyle Belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Yardımcısı ile birim müdürlerinin eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılması görüşüldü.

Belediye toplantı salonunda yapılan değerlendirme toplantısında birim müdürleri, Başkan Turan’a devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca birim müdürleri, kendilerinin sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular. Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Adnan Turan, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi veilçenin her alanda ön plana çıkması adına çalışmalarımıza hız vermeliyiz vurgusu yaptı.


Hemşehrilerimize daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız diyerek birim müdürlerine seslenen Başkan Turan, ''Kandıra’mız ve insanımız için yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak bir araya geliyoruz. Hizmetler hakkında bilgi alarak yapılan işlerimizi kontrol ediyoruz.Kandıra’ya ve vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için en iyi şekilde çalışıyoruz.Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz.Belediye birimlerimiz olarak uyum içinde çalıştığımız sürece başaramayacağımız ve üstesinden gelemeyeceğimizhiçbir işin olmadığını düşünüyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99