Flaş Kocaeli

Vatandaş Talep Ediyor İzmit Belediyesi İlaçlıyor

İzmit Belediyesi vatandaşlardan ve kurumlardan gelen taleplere göre böcek ve haşerelerin temizlenmesi için ilaçlama çalışmalarına devam ediyor

İzmit Belediyesi Sağlık Birimi ekipleri vatandaşların ve kurumların taleplerine anında müdahale etmeye devam ediyor. Son olarak İzmit Kaymakamlığı İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün arşiv odası ve Akpınar TOKİ Konutları’nda ikamet eden Elif Kocaağa’nın evi gelen talep üzerine böcek ve haşerelere karşı ilaçlandı.

 

BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

 

İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü arşiv odasında çalışan personel Emre Dursun, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ederek, “Müdürlüğümüzün arşiv odasında bir süredir böcek ve haşerelerden dolayı sıkıntı yaşıyorduk. İzmit Belediye yetkilileri çağrımıza duyarsız kalmayarak ilaçlama işlemi gerçekleştirdiler. Teşekkür ediyorum” dedi.

 

İZMİT BELEDİYESİ İMDADIMIZA YETİŞTİ

 

Akpınar TOKİ Konutları’nda ikamet eden Elif Kocaağa ise “İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e çok teşekkür ediyorum. Belediye ekiplerimiz talebimize anında cevap vererek evimi ilaçladı. Kısacası İzmit Belediyesi imdadımıza yetişti” ifadelerinde bulundu.

Vatandaşlardan gelen her türlü talebe en hızlı şekilde cevap vermek için çalıştıklarını belirten

belediye yetkilileri, ilaçlamayla ilgili taleplerini belediyenin Beyaz Masa, whatsap iletişim hattı ve belediye telefonları aracılığıyla istek ve şikayetlerini bildirebileceklerini kaydettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Hülya - 19 Ağustos 2019 23:37
Evet benimde evimde haşerat çeşidi var tanımlayamadığım hertür heşerat ısırıp değişik şişmelere sebep oluyor nereden ve nasıl temin edebiliriz bu ilaçlama işini...

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99