Turan, Hollanda Milletvekili Tunahan Kuzu’yu Ağırladı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıralı Hollanda Denk Partisinin siyasi lideri ve Milletvekili olan Tunahan Kuzu’yu makamında ağırladı

Kandıralı olan Denk Partisinin siyasi lideri ve milletvekili Tunahan Kuzu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Adnan Turan,  Kandıra Belediyesi olarak ilçede  sürdürdükleri  çalışmaları ve hayata geçirmeyi hedefleri projeleri konuştuklarını dile getirdi.

 

Kandıra’nın doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla öne çıktığını anlatan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,  Kandıralı Denk Partisinin siyasi lideri ve Milletvekili olan Tunahan Kuzu ile birlikte,Babası Cevdet Kuzu ve Belediye Meclis Üyesi Hayri Çelik’i makamında konuk etti. Hemşehrimizin yaptığı nazik ziyaret bizleri memnun etti diyen Başkan Turan, Kandıra’nın turizm ve tarım yönünden ilerleyeceğini ve bu yöndeki çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü anlattı.

 

Kandıra’mızı turizme hazırlıyoruz. Kandıra’da hedeflediğimiz projelerin tamamlanması halinde ekonomik ve sosyal yaşam şartlarını daha ileri seviyelere getireceklerini vurgulayan Başkan Adnan Turan, sohbetlerinin ardından Milletvekili Tunahan Kuzu’ya Kandıra yoğurdu hediye etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99