Turan, Personellerinin Kurban Bayramını Kutladı

Kurban Bayramı dolayısıyla personellerle bayramlaşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Kandıra’ya 24 saat kesintisiz hizmet eden personellerimizle gurur duyuyorum.

Her birimdeki personelimizle el ele, gönül gönüle yaptığımız çalışmalar neticesinde Kandıra’mızı daha yaşanılabilir bir ilçe haline getirme hedefimize hızlıca ilerliyoruz. Şimdiden hepinizin bayramını kutluyor, ailenizle huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Birim Müdürlüklerini ziyaret ederek personellerle tek tek bayramlaştı.  Gayretli, istekli ve özverili çalışmalarından dolayı personellere teşekkürlerini sunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Belediyesi’nin her geçen gün yükselen başarılı grafiğinde personellerimizin alın teri ve emeği vardır. Hep birlikte el ele vererek  güzel ilçemizdeki yaşam standartlarını daha iyi bir noktaya ulaştırmaya devam ediyoruz.  Hizmetlerimizin halka ulaşmasında önemli görevler üstlenen siz değerli personellerimizin gayreti, özverisi ve istekli çalışmasını takdirle karşılıyoruz. Bundan sonraki hedefimiz hep ileriye gitmek ve halkımıza daha fazla hizmet götürmektir. Biz büyük bir aileyiz.’’ ifadesini kullandı.

 

“HUZUR, BARIŞ VE KARDEŞLİK İÇERİSİNDE BİR BAYRAM GEÇİRMENİZİ DİLİYORUM”

Personellere bayram dolayısıyla çikolata hediye eden Başkan Turan, Kurban Bayramının birleştirici, bütünleştirici ve dayanışmacı gücünden faydalanılması gerektiğini ifade ederken, “Kurban Bayramının sizlere, ailenize, ilçemize ve ülkemize sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Bayramlar birlik ve beraberlik, sevgi ile saygıyı pekiştiren önemli günlerdir, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyor, Kurban Bayramınızı kutluyorum. Geçen yıl aramızda olan bu yıl aramızda bulunamayan personel kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99