Flaş Kocaeli

“İkramiye ve Maaşlar Bayramdan Önce Yatacak”

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün verdiği talimat doğrultusunda belediye personelinin bayram ikramiyesi ve maaşlarının Kurban Bayramı öncesi ödenecek olması, çalışanlarda adeta çifte bayram heyecanı yaşattı.

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü KHK’lı personellerine enflasyon karşısında ezilmemeleri üzerine gerçekleştirdiği zam müjdesi ve benzer işe benzer ücret politikasıyla dengeleme çalışmasının ardından, Kurban Bayramı öncesi de maaşların ödenmesi müjdesiyle tüm belediye personelini sevindirdi. Böylece Başkan Özlü’nün talimatı ile belediye personeline bayram ikramiyesi ve maaşları bayram öncesi dağıtılacak.

 

ÇİFTE BAYRAM MÜJDESİ

 

Göreve geldiği günden beri belediye personelinin maddi ve manevi yanında olan her gün mesaisine sahadaki ya da ofisteki personellerini ziyaret ederek başlayan Belediye Başkanı M.Yasin Özlü, mesai arkadaşlarını sevindirecek çifte bayram müjdesini verdi. Başkan Özlü’nün talimatıyla belediyenin KHK’lı personeller dahil olmak üzere tüm personellerinin maaşları ve ikramiyeleri Kurban Bayramı öncesi hesaplarına yatırılacak.

 

BAŞKAN ÖZLÜ: “FEDAKÂR PERSONELİMİZİN YÜZLERİ GÜLECEK”

 

Başkan Özlü konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bayram gelmeden hizmetlerimizi birlikte hayata geçirdiğimiz, tüm mesai arkadaşlarımıza erken bayramı yaşatmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sayede çalışan personelimizin yüzlerini güldürmüş oluyoruz. Başiskelemiz’e fedakârca en iyi hizmeti sunan personellerimizin haklarını en iyi şekilde koruyoruz.” dedi.

 

“BAYRAM ÖNCESİ YATACAK”

 

“Mesai arkadaşlarımızın haklarını korumak, refah seviyelerini yükselterek daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.” diyen Başkan Yasin Özlü,“Bu zamana kadar çalışanlarımızın haklarını alın terleri kurumadan ödedik. Şimdi de işçilerimizin bayram ikramiyelerini ve maaşlarını bayram öncesinde hesaplarına yatıracağız” diye konuştu.

 

“BAYRAMI RAHAT GEÇİRSİNLER”

 

Göreve geldiği günden bu yana Belediye personeline maaşını geciktirmeden veren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, bu ödemeyle bir kez daha personelinin yanında olduğunu göstererek mesai arkadaşlarının en rahat koşullarda bayram geçirmesini sağlamış oldu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99