Flaş Kocaeli

Ali Güney'den Hürriyet'e sert tepki

İzmit Belediyesinin dün gerçekleşen aylık olağan meclis toplantısında AK Parti grubuna yönelik haksız suçlamalara karşı yanıttır:

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in bugünkü meclis toplantısında yine bir algı operasyonuyla karşı karşıya kaldık.
İzmit Belediyesinde bugüne kadar 25 müdürlük bulunurken, Fatma Hanım Spor Müdürlüğüne atama yaparak sayıyı 26’ya çıkarmıştı. 

Bugün yapılan mecliste Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bulunurken 

KREŞ MÜDÜRLÜĞÜ; Destek Hizmet Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü bulunurken, 

VETERİNERLİK MÜDÜRLÜĞÜ; Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü TEK birimken, İKİ müdürlük olması talep edilerek, sayının 29 MÜDÜRLÜĞE ÇIKARILMASI istenmiştir. 

Her sözünde AK Parti’ye israf yaftası yapıştırmaya çalışıp, iftiralar atanlar şimdi tasarruf için önce bu konuyu komisyonda görüşelim diyen AK Partili Meclis Üyelerimizi halka şikayet etmekle tehdit etmektedir!

Biz hiçbir şeye hayır demedik, önce görüşelim dedik. Belki içlerinde kabul edeceklerimiz olacaktır. Ama daha baştan oldu bittiye getirmeyeceğiz.
Fatma Hanım, biz dün neysek bugün de aynıyız.

Lütfen siz de neyseniz, o olunuz.
Ve yine uyarıyoruz, milletimizin aklıyla alay etmekten artık vazgeçin.!
Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

   

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Melih - 07 Ağustos 2019 15:19
Sen önce seçilen Başkan ol..utanmadan 15 yıl sonra izmitin kaybeden BAŞKANI oldun ..sen ne zannediyorsun Seninkim yapacak ilçe başkanı..sen dua et ayaz bıraktı sana ..utanmadan bide belediyeye gidiyorsun fatma’nın elini sıkmaya

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99