Flaş Kocaeli

Aygün: Yol Haritamızı Birlikte Belirliyoruz

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan seçim döneminde vaat ettiği projeleri hızla hizmete sunarken diğer taraftan ziyaretçileri ile bir araya gelerek istişarede bulunmayı sürdürüyor

Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor

Derincelilere seçim sürecinde vaat ettiği 41 projeyi hizmete sunmak için yoğun bir mesai harcayan Başkan Aygün, bir taraftan da kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelerek projelerini paylaşıyor. Katılımcı yönetim anlayışı gereği istişareye önem veren Başkan Aygün, son olarak Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, MON Medya Ajans Başkanı Muammer Kösemen ve İHA Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Şengül Talgır, yönetim kurulu üyeleri Tayfur Çağlar, Nezih Toplu, Oğuz Konakay, Erdin Özmen ve Metin Özler'i konuk etti.

 

Ziyaretler Devam Ediyor

Başkan Aygün’ü ziyaret eden isimler arasında Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, yönetim kurulu üyeleri Ulaş Tekin, Recep Şeyhoğlu ve Halit Yılmaz, Cihan Hastanesi Genel Müdürü Dr. Uğur Doğan, yönetim kurulu üyeleri Gökhan Tanrıverdi ve Sami Aydın, Ankara'dan Hidromek Makine'nin temsilcileri Mehmet Emin Taylan, Onur Alpaydın, Kulu Kaya ve Haluk Metin, DSİ 15. Şube Müdürü Cahit Aşkan, Sultan Kimya Pazarlama Müdürü Mikail Toman ile konukları Zeki Aydıner, Selman Utkan, Cevdet Karayel, Ramazan Ok da yer aldı.

 

Hep Beraber Hizmet Ediyoruz

Bir yandan projeleri hizmete sunarken diğer taraftan gerçekleştirilen ziyaretlerde konuklarını ağırlayan Başkan Aygün, “Hayırlı olsun temennilerini iletmek için ziyaretimize gelen kıymetli misafirlerimize nezaketleri için teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle hep beraber Derince’mize bu güzel kentimize hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. İnşallah nice güzel çalışmaya da hep beraber imza atacağız. Bizim için STK’larımız, esnaflarımız, vatandaşlarımızın görüşü çok önemli. Her kesimin fikirlerinden yararlanarak yol haritamızı belirliyoruz. Bir yandan rutin çalışmalarımızı sürdürürken diğer taraftan projelerimizi tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 

AYDINER-UTKAN: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, konukları Zeki Aydıner ve Selman Utkan ile bir araya geldi.

 

CEMİYET: Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, yönetim kurulu üyeleri Ulaş Tekin, Recep Şeyhoğlu ve Halit Yılmaz, Başkan Aygün’ü ziyaret etti.

 

CİHAN: Cihan Hastanesi Genel Müdürü Dr. Uğur Doğan, yönetim kurulu üyeleri Gökhan Tanrıverdi ve Sami Aydın, Başkan Aygün’ün konuğu oldu.

 

DSİ: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve DSİ 15. Şube Müdürü Cahit Aşkan, yapılan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.

 

HİDROMEK: Ankara'dan Hidromek Makine'nin temsilcileri Mehmet Emin Taylan, Onur Alpaydın, Kulu Kaya ve Haluk Metin, Başkan Aygün’ün misafiri oldu.

 

KARAYEL-OK: Cevdet Karayel ve Ramazan Ok, Başkan Aygün’ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti.

 

KIRIM TÜRKLERİ: Başkan Aygün, Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Şengül Talgır, yönetim kurulu üyeleri Tayfur Çağlar, Nezih Toplu, Oğuz Konakay, Erdin Özmen ve Metin Özler'i konuk etti.

 

KÖSEMEN-ÇORBACI: MON Medya Ajans Başkanı Muammer Kösemen ve İHA Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Başkan Aygün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

SÖĞÜT 1-2: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, bu dönem yapacakları projelerle ilgili istişarede bulundu.

 

SULTAN KİMYA: Sultan Kimya Pazarlama Müdürü Mikail Toman, Başkan Aygün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99