Flaş Kocaeli

İyi Parti Derince İlçe Kadın Kolları Görevine Hızlı Başladı

İyi parti derince ilçe teşkilatının yeni yönetiminin açıklanması ile birlikte vakit kaybetmeden çalışmalarına başlayan ilçe kadın kolları başkanı sevinç akdemir, geçtiğimiz gün kocaeli spastik çocuklar derneğini ziyaret etti.

İlk ziyaretini Kocaeli Spastik Çocuklar derneğine gerçekleştiren Sevinç Akdemir, Derince İlçe Teşkilatı tarafından temin edilen çeşitli hediyeleri dernek gözetimindeki çocuklara verilmek üzere beraberinde götürdü.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri AyşeMACİT, Şengül AYDIN, EmineŞENAY, YıldızÖZÇELİK, İsmail BİLECAN ve Cihad Tahir AYDIN’ın kendisine eşlik ettiği ziyaret sonrası konuşan Sevinç AKDEMİR şunları söyledi;

“Günümüzde engelli vatandaşlarımız eğitim toplumsal yaşama katılım sağlama, istihdam gibi bazı temel konularda büyük bir eşitsizlikle karşı karşıya kalmaktadır. Bu konu sadece engelli bireylerin ailelerini değil tüm toplumu yakından ilgilendiren ortak bir sorundur.

 

Ülkemizde en kısa zamanda engelliler için toplumsal bilincin oluşmasını temenni ediyorum. Bu konuda İyi Parti Derince İlçe Teşkilatı adına onlar için elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim.

Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği Başkanı Nurel ERGÜNEŞ, Sosyal İşler Sorumlu Başkanı Nedret KALMUK, 2. Başkan Hüseyin ARSLANOĞLU ve dernek üyelerini, engelli çocuklar için gösterdikleri özveriden dolayı tebrik ederken, bize karşı gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverlikten dolayı da kendilerine çok teşekkür ederim.’’

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99