15 Temmuz'u unutmadık unutturmayacağız

Yeni kurulan ve geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Gazileri, Terör Mağdurları ve Şehitleri Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu başkanı Solmaz Dane ve yöneticiler 15 Temmuz anma töreni için mili irade meydanında yerlerini aldılar

VATANDAŞDAN  DERNEK YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR

Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Gazileri, Terör Mağdurları ve Şehitleri Yardımlaşma Derneği başkanı Solmaz Dane ve yönetim kurulu üyeleri  ayrıca anma etkinliklerine katılan vatandaşlara, kurdukları stantlarda çeşitli ikramlarda bulundular. Vatandaşlar Kocaeli 15 temmuz derneğine yaptıkları ikramlardan dolayı teşekkür etti. Gecenin geç saatlerine kadar alandan ayrılmayan başkan Dane ve yöneticiler bu vatan bizim kimse 15 Temmuz’u unutmasın ve unutturmasın dedi.

 

VATANI BÖLMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Başkan Dane bu vatanın birlikteliğini ve bölünmezliğini daima koruyacağız. Bu koruma bizden sonrakilere teslim edilecek. Bizim vatanımız güçlüdür, kimsenin bölmeye gücü yetmez dedi.

 

Dernek yönetim kurulu üyesi aynı zamanda Öztürk şirketleri yönetim kurulu başkanı ABDİN ÖZTÜRK ise açıklamasında,

 

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

Bu gece sebebiyle aziz şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyoruz, ruhları şad olsun , biz Türk milleti olarak bu hain darbe girişimini unutmadık ve unutturmayacağız dedi.  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99