Turan, Personel İle Buluştu: Biz Büyük Bir Aileyiz

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, beraberinde Başkan yardımcısı Mustafa Dursun, birim müdürleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi

Tüm çalışanlara emekleri için teşekkür eden Başkan Turan, “Yola çıkarken şunu söyledik; biz gönülden birlikte olmuş bir aileyiz, bu ailemizin hedefi ve gayesi halkımızın memnuniyeti, Cenab-ı Hakk’ın rızası ve Kandıralı hemşehrilerimizin dualarını almak.Allah sizlerden razı olsun. Aramızdan ayrılan merhum arkadaşlarımız için de Cenab-ı Hakk’tan rahmet diliyorum.” dedi.

 

Başkan Adnan Turan, personel buluşmaları programı kapsamında başkan yardımcısı, birim müdürleri ve temizlik işlerinde görev yapan personeli ile buluştu. Tüm çalışanları ile tek tek görüşen Başkan Turan, çalışanlara yaptıkları hizmetler için de teşekkür etti. Personeller ile sohbet edip, taleplerini de alan Başkan Turan,Sizler belediyemizin gözbebeklerisinizdedi.

 

Her türlü hava koşulunda, gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan temizlik işleri personeline teşekkür eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Sizler temizlik işleri personelimiz olarak, her zaman örnek gösterdiğim ve bizlerin yüz akı olan çalışanlarımızsınız. Kandıra’mızın tertemiz pırıl pırıl olmasını sağlayan fedakar çalışma arkadaşlarımızla bugün burada bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Temizlik personeli bizim göz bebeğimizdir, dışarıdaki elimiz ayağımız, gözümüz, kulağımızdır. Vatandaşlarımızın dile getirdiği memnuniyet işimize dört elle sarılmamızı sağlıyor. İşimizi en güzel şekilde en verimli şekilde yaparsak her zaman takdir alırız. En alttan en üst personele kadar ben de sizlerden biriyim, aynı yollardan geçtim. Bu yüzden hep birlikte el ele şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Hepinize önce emekleriniz için sonra da burada bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Adnan Turan, tüm personelini tek tek dinleyerek, istişarelerde bulundu. Program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99