Flaş Kocaeli

Başkan Adnan Turan, Mahalle Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kefken Mahallesi'ni ziyaret ederek hemşehrileri ile bir araya geldi

. Akşam namazını Kefken Merkez Camii’nde kılan Başkan Turan, mahallede bir dizi incelemelerde bulunarak, vatandaşlarından gelen istek, talep ve sorunların giderilmesi adına gerekli çalışmaların gerçekleşeceğinin müjdesini verdi.

 

Kefken mahallesini ziyaretlerinde Başkan Adnan Turan’a Belediye Meclis Üyesi Selahattin Okan,Kefken Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem, Ak Parti İlçe Yöneticisi Ahmet Ispartalıoğlu eşlik etti.

 

KARNELERİNİ SORDU

Yürüyüş sırasında karşılaştığı çocuklar ile sohbet eden ve karnelerini soran Başkan Adnan Turan, 2018-2019 eğitim öğretim yılında gösterdikleri başarılarından dolayı tebrik ederek, hayırlı tatil geçirmelerini diledi. Boş zamanlarında kitap okumaları ve önceki yıl için tekrar yapmalarının vurgusunu yapan Başkan Turan, okumanın öğrenmenin yaşı yoktur. Başarılı bir toplum olabilmemiz için okumalıyız dedi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile vatandaşlarla iç içe oluyor. Göreve geldiği ilk günden beri halkın içerisinde olan ve eşit bir yönetim anlayışıyla çalışan Başkan Adnan TuranKefken Mahallesi’ndeki sokakları tek tek gezerek, girdiği işyeri ve kahvehanelerde vatandaşlarla istişarelerde bulundu.Mahalle gezileri sırasında vatandaşların kendisine istek, şikayet ve taleplerde bulunduğunu, bu sebepten dolayı da mahalle gezilerini önemsediğini söyleyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ilk günden bu yana, her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu, sorunlara vatandaşların istek ve önerileri doğrultusunda çözüm üretmeye özen gösterdiklerini belirterek, vatandaşlarımızı, bu sayede yönetime de dahil ederek demokratik bir yönetim anlayışını uygulamış oluyoruz. Bu yöndeki birlikteliklerimiz bundan sonra da kesintisiz bir şekilde sürecek” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99