8 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası Yapımına Ait Protokol İmza Töreni, Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

Gebze İlçemizde Daha Önce Hayırsever Muzaffer Altıntaş Tarafından Yaptırılarak Hibe Edilen 23 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Binasına Ek Olarak 8 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası Yapımına Ait Protokol İmza Töreni, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un Katılımlarıyla Gerçekleştirildi

Valilik Makamında gerçekleşen imza törenine;  Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, hayırsever Muzaffer Altıntaş ile ailesi katıldı.

 
Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “ Muzaffer bey daha öncede bir anaokulu ve 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu yaptırmıştı. Okulun ek derslik ihtiyacı ortaya çıkınca 8 derslikli daha bir okulu yanına yapmak üzere protokol imza töreninde  bir aradayız. Eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Muzaffer bey daha önce eğitime katkı yapmış, bugünde bir yenisini ekleyerek eğitime yaptığı katkılara devam ediyor. Burada yetişecek olan gençlerin daha güzel bir eğitim almasını sağlamış olacağız. Okul ayakta kaldıkça isminiz burada sürekli anılacak ve takdir edilecek. Bu anlamda Muzaffer Altıntaş bey ve ailesine teşekkür ediyorum. Allah hayır yapmayı herkese nasip etsin  ” diyen Sayın Valimiz, protokolün ilimize ve eğitim sistemimize hayırlı olmasını diledi. 

 

Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy  ve protokol üyeleri, hayırlı olsun dilekleriyle23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait  Protokolü imzalayarak, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99