Başkan Turan, Durmadan Yorulmadan Var Gücümüzle Çalışacağız

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, mahallelerdeki incelemelerini sürdürüyor.

Başkan Turan,  mahallelerde yapılan hizmetlerin denetlenmesi ve eksikliklerin tamamlanması için her fırsatta mahalle muhtarları ve hemşehrileri ile bir araya geliyor. Başkan Turan, incelemelerde bulunduğu mahallelerde vatandaşlarıyla istişarelerde bulunmayı da ihmal etmiyor. Eksikliklerin giderilmesi ve hemşehrilerinin huzuru ve refahı için çalıştıklarının vurgusunu yapan Başkan Adnan Turan, ‘’Durmadan

yorulmadan var gücümüz ile Kandıralı hemşehrilerimize hizmet etmek için çalışacağız’’ dedi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a Belediye Meclis Üyeleri İsmail Aysu ve Selahattin Okan, Kefken Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem, Kurtyeri Mahalle Muhtarı Hasan Bahadıroğlu,Kurtyeri Mahalle Temsilcisi Erkan Aydın ve hemşehrileri eşlik etti. Hemşehrileri Başkan Turan’ın ziyaretlerinden memnun olduklarını ifade ederek,  “ Başkanımız hizmetleriyle her zaman yanımızda olmuştur şeklinde konuştu.

 

Göreve geldiği günden beri gerek parti teşkilatları , gerek meclis üyeleri, gerekse teknik ekibiyle mahalleleri gezerek sorunları yerinde gören  ve çözüme kavuşturan Başkan Turan,’’Tüm mahallelerimizin hizmetlerden aynı ölçüde yararlanması ve hizmetlerin her yere ulaşması için çalışıyoruz. Bir yer pırıl pırıl ise diğer mahallelerimizde öyle olmalıdır. Bizler çalışmalarımızı adaletli bir şekilde yapmak için uğraşıyoruz. Kandıra’mızın her mahallesine yetişmeyi istiyor, sorunları çözüme kavuşturma adınavar gücümüzle çalışıyoruz dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99