Flaş Kocaeli

Mehmet Ellibeş: Bu Gemiyi Sağlam Bir Şekilde Karaya Ulaştırmadan Pes Etmeyeceğiz

Geçtiğimiz gün Abdullah Eryarsoy'dan sonra dün Ak Parti Kocaeli il başkanı Mehmet Ellibeş atandı. Ellibeş, bugün İl binasında ilk basın açıklaması gerçekleştirdi.

Haber

Açıklamaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı 12 ilçe başkanı, mevcut belediye başkanları, kadın kolları teşkilatı, gençlik kolları teşkilatı, önceki dönem Kocaeli büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın katıldı. Basın açıklamasında Ellibeş “Bu gemiyi bu bayrağı başarılıyla sağlıklı bir şekilde limana ulaştırmak görevimiz. . Bu gemiyi sağlam bir şekilde karaya oturtmadan yani seçim günü kazanmadan asla pes etmeyeceğiz. Çok çalışacağız. Çok koşacağız. Kocaeli teşkilatları olarak dün olduğu gibi bugün olduğu gibi yarında gereken desteği göstereceğiz” dedi.

AK PARTİ TEŞKİLATI DAVA UĞRUNA KENETLENDİ

Ellibeş açıklamasında “ Malumunuz Ak parti kurulduğu ilk günden itibaren ülkemiz için vatanımız için güzel çalışma örnekleri gösterdi. Birçoğumuz un hayal edemediği projeleri hayata geçirdi. Hem Cumhurbaşkanımızın hemde ülkemiz adına yapılan bu çalışmaların Türk halkının gönülden desteği yadsınamaz. Her türlü sıkıntılara bu halk göğüs verdi. Bu anlayışı gösteren milletimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu sırada ak parti teşkilatı dava uğruna kenetlendi. Genel başkanına olan güveni ile beraber bu yolda yürüdük. Beraber kenetlendik.

KOCAELİ İL TEŞKİLATI ÇOK BAŞARILI İŞLER YAPMIŞTIR

Ortaya konulan sağlam irade her engeli aşmamıza yol açtı. Sayın cumhurbaşkanımız etrafında kenetlendik. Bu çerçevede kurulduğu ilk günden beri Kocaeli il teşkilatı çok başarılı işler yapmıştır ve örnek olmuştur. İl başkanlarımızla her daim il başkanlığının Türkiye'ye örnek oldu ve çok iyi bir şekilde temsil ettik. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, her dönem, her türlü fedakarlığı gösteren önemli organlardır. Buradan hepsine teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.

CUMHURBAŞKANIMIZ BİZİ AĞIRLADI

Dün İstanbul'da ak parti il binasında sayıın cumhurbaşkanımız bizi ağırladı. Daha sonra bana Kocaeli teşkilatının il başkanı olarak görevlendirdi. Mutlaka en iyi yapacak kişi isim ben değilim. Bu görevi isteyen diğer arkadaşlarımda layıkıyla bu görevi yapabilirler. Ama Cumhurbaşkanımız bu göreve bana layık gördü. Bu gemiyi bu bayrağı başarılıyla sağlıklı bir şekilde limana ulaştırmak görevimiz Ben deniz 26 yıldır devlet memuru olarak çalıştım. Son 15 yılda belediye alanı olarak görev aldım. Tartışılmaz bir gerçek var. Belediyecilikte sadece görev yapmak yetmiyor. Ayrıca insanların gönüllerini girmeniz gerekiyor.

HER GÖNÜLE ULAŞACAĞIZ

Sayın Cumhurbaşkanımızın da isteğiyle her gönüle ulaşacağız. Her birimiz bireysel isteklerinizi bir köşeye atacak. Gün dayanışma ve birlik günüdür. Bu gemiyi sağlam bir şekilde karaya oturtmadan yani seçim günü kazanmadan asla pes etmeyeceğiz. Çok çalışacağız. Çok koşacağız. Kocaeli teşkilatları olarak dün olduğu gibi bugün olduğu gibi yarında gereken desteği göstereceğiz” diyerek konuşmasına son verdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99